Ankara’da Prestijli Projelerde Wooler İmzası

İncek bölgesinde yapımı devam eden Enpark Beytepe konut projesi, Eskişehir yolunda yükselen West Gate Residence ve Söğütözü’nde yapımı devam eden Koç Kuleleri de yalıtım ihtiyacı için Wooler Taş Yününü tercih etti.
Ankara’da Prestijli Projelerde Wooler İmzası

Wooler, Enpark Beytepe konut projesi ve West Gate Residence projesine toplamda 30.000 m2 Gold Plus Siyah ve Sarı Cam Tüllü Dış Cephe Levhası, Koç Kuleleri projesine ise yaklaşık 15.000 m2 Premium F Mantolama Levhası vererek yapıların ürün ihtiyaçlarına, safsızlık değeri ile farklılık yaratan geniş ürün yelpazesi ile çözüm oldu.

Üretim teknolojisi ile rakiplerinden ayrılan yeni nesil taş yünü Wooler,  cephe danışman firmalarının ve proje yönetimlerinin güvenini kazanarak Ankara’da birçok prestijli ve elit projede yer almaya devam etmektedir.

Isı, ses ve yangın yalıtımında 3’ü Bir Arada Çözüm: Wooler Taş Yünü

Yapı sektörünün öncü şirketi Eryap’ın uzmanlığının yüksek teknolojiyle birleşmesinden doğan Wooler taş yünü, her aşamada karbon ayak izini azaltmaya yönelik çevresel bakış açısı ile üretilmektedir.

Enpark Beytepe ve West Gate Residence Projelerinde tercih edilen Wooler GOLD PLUS, siyah cam tülü kaplaması sayesinde koruyucu herhangi bir ek önleme ihtiyaç duymadan her mevsim uygulama yapılabilmesine olanak sağlıyor. Havalandırma boşluklu ve havalandırmasız giydirme dış cephe duvarları için kullanılan Wooler GOLD serisi cam tüllü dış cephe levhaları, giydirme cephelerin çıkmalı dış duvarlarında mükemmel bir ısı yalıtımı sunmaktadır. A1 sınıfı yanmaz malzeme olan Wooler GOLD serileri, üstün ses emici özelliği sayesinde dış ortamdan gelebilecek tüm gürültüyü emerek yapıların yaşam konforunu arttırmaktadır. Su itici özelliği ile tercih nedeni olan Wooler GOLD, prestijli projelerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Koç Kuleleri’nin tercihi olan Wooler Premium F, duvar elemanlarının oluşturdukları yüzeylerle birlikte, kolon, kiriş, hatıl, lento, perde duvar gibi betonarme yüzeylerin yalıtılarak ısı köprülerinin ortadan kaldırılması ve binaların atmosferik şartlara karşı korunarak sıcaklık farklılıklarından oluşan genleşme ve büzülme gibi yapı bileşenlerinde meydana gelen fiziksel değişimlerin önlenmesi bakımından en doğru çözümü sunuyor. Wooler Premium F, TR>7,5 kPa yüzeye dik çekme dayanımına sahip olup, 30-150 mm arası çeşitli kalınlıklarda üretilebilen bir ürün olarak dikkat çekiyor. 

Eryap’ın son ürünü olan Wooler Taş Yünü, ısı ses ve yangın yalıtımının üçünü birden sağlayarak diğer yalıtım ürünleri arasında fark yaratıyor. Wooler; ısı yalıtımı özelliği sayesinde; ısınma veya soğutma amacı ile harcanan tüketim masraflarında % 50’ye varan enerji tasarrufunun yanı sıra yaşam alanlarındaki konfor ve hijyenik şartları arttırıyor. Wooler taş yünü; ses yalıtımı özelliği sayesinde; kentleşmenin doğal bir sonucu olan gürültünün özellikle hastane, okul, ofis vb. ortamlarda günlük hayatımızda sağlığımızı ve konforumuzu tehdit eden boyutlarını en aza indiriyor. Yangın yalıtımı özelliği ile yangının yapı içinde ve komşu binalara yayılmasını engelleyen Wooler, kişilerin yangın alanından güvenle ayrılmasında yardımcı oluyor.


DİĞER HABERLER