Ankara'nın yenilenen durağı Bilkent Station

Bilkent Holding’in önde gelen kuruluşlarından Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Ankara’nın ritmini değiştirecek bir projeye daha imza atıyor.
Ankara'nın yenilenen durağı Bilkent Station
 
Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station, ünlü restoranlar ve eğlence anlayışına renk katacak mekanları ile Sonbaharda Ankaralılar ile buluşmaya hazırlanıyor.
 
Bilkent Holding’in önde gelen kuruluşlarından Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Ankara’nın ritmini değiştirecek bir projeye daha imza atıyor. Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station projesi,  basın toplantısı ile tanıtıldı. Tepe Emlak Ceo’su Orhan Koral, Tepe Emlak Genel Müdürü Hayal Olcay  ve projenin konseptini hazırlayan Mimar Abdullah Burnaz’ın sunumlarıyla gerçekleşen basın toplantısında Bilkent Station projesinin detayları basın mensuplarıyla paylaşıldı. Bilkent Station basın toplantısı, projeyle ilgili soruların cevaplandırılmasının ardından basına özel gerçekleşen öğle yemeği ile son buldu.
 
HAYATIN RİTMİNE RENK KATAN DURAK BİLKENT STATION
 
Değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yenilenen Bilkent Center bünyesinde yer alan Bilkent Station, toplam yirmi üç farklı markayı bünyesinde bulunduruyor. Ünlü restoranların ve eğlence mekanlarının yeni adresi olacak olan Bilkent Station, Ankara’ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.
 
Ankara’nın uzun yıllardır güvenli, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bilinen yaşam merkezi Bilkent Center, toplam 99.750 m2’lik inşaat alanına sahiptir.
 
Geniş otoparkı ve engelli konuklarına rahat dolaşım imkanı sağlayan “Engelsiz AVM” kimliğinden ödün vermeyen Bilkent Center, ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent gibi köklü üniversitelerin öğrencilerine konum olarak yakınlığıyla dikkat çekmektedir. Station projesiyle hem gençlerin hem de ailelerin sosyal ve günlük ihtiyaçlarının karşılanması hedeflenmektedir.
 
Yenilenen Bilkent Center, Bilkent Station yüzüyle Ankara’ya yeni bir soluk kazandırmaya hazırlanıyor. Bilkent Station’da, günlük alışkanlıkların yanı sıra, eğlenceyi güvenle buluşturan yaşam merkezi standardına uygun hizmet anlayışı hedeflenmektedir. Station’da gündüz çocuklarıyla zaman geçirmek isteyen ailelerden, ders aralarında günün stresini atmak isteyen öğrencilere ve akşamın ritmine renk katmak isteyenlere kadar, bütün yaş grupları için tüm detaylar düşünülmektedir.
 
TEPE EMLAK YATIRIM İNŞAAT ve TİCARET A.Ş
 
            1996 yılından itibaren faaliyet gösteren Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, Bilkent Holding bünyesinde birçok başarılı projeye imza atmaktadır. Türkiye geneline kazandırdığı toplam 11 alışveriş merkezi projesi ile istihdam alanı sağlayan kuruluş, Bilkent Center Alışveriş Merkezi ve Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ni işletmektedir. Ankara ve İstanbul’da ses getiren projelerin önde gelen şirketlerinden olan Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve TİC. A.Ş, Tepe Prime Avenue’nun da mülk yönetimini üstlenmektedir. Tüm projelerini uygun koşullarla ve çözüm ortaklığıyla geliştiren Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş, bünyesine kattığı yurt içi ve yurt dışı yatırımcılarla Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Paylaş:

HABERLER