Atlantis City'de 335 Bin Liraya Daire

Gordion Grup tarafından Ankara Batıkent'te inşa edilen Atlantis City'de Haziran 2011'de bu yana yaşamın devam ediyor.Atlantis City'de satışları devam eden konutların fiyatları 335 bin liradan başlıyor.
Atlantis City'de 335 Bin Liraya Daire

Gordion Grup tarafından Ankara Batıkent'te inşa edilen Atlantis City'de 3+1 daireler  335 bin TL ile 485 bin TL arasında , 4+1 daireler  375 bin TL ile 495 bin TL arasında, 4+1 dubleks daireler ise  580 bin TL ile 655 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Ankara Atlantis City projesinde 8 blokta 784 daireden oluşuyor.2011 Haziran ayından itibaren yaşamın devam ettiği projeden ev alanlar tapularını hemen alabiliyorlar. Atlantis City projesinin 25 bin metrekarelik bir bölümü yeşil alana, 7 bin 500 metrekaresi ise havuzlara ayrıldı. Projede ayrıca 150 mağazalık bir de alışveriş merkezi bulunacak.

Projede kaymaz tabii taş kaplama yürüme yolları, iklim şartlarına uygun peyzaj alanları, süs havuzları dikkat çekiyor.

Her blokta otopark katına da ulaşım sağlayan 1 adet yük, 3 adet yolcu olmak üzere toplam 4 adet asansörün bulunduğu projede alışveriş merkezi içinde 4 bin metrekarelik spor kompleksi bulunacak. Atlantis City'de her daireye ait 1 araç olmak üzere kapalı ve açık olarak toplam 784 araçlık otopark alanı bulunuyor.

Gordion Group tarafından Ankara Batıkent’te hayata geçirilen Atlantis City Konut ve AVM projesinde DEVI Kar-Buz Birikimini Engelleme Sistemleri kullanılacak.
 

Sekiz adet konut blokları ile Alış Veriş Merkezinin tüm garaj rampalarında uygulanacak olan DEVI Kar-Buz Birikimini Engelleme Sistemleri sayesinde; Atlantis City sakinlerine ve AVM misafirlerine güvenli bir şekilde araçları ile otopark alanlarına giriş ve çıkış imkanı sağlanacaktır.


Atlantis City İletişim Bilgileri:

Tel: Tel: 0312 444 82 00

Web: www.atlantiscity.com.tr


Paylaş:

HABERLER