Ayda 1.150 TL’ye dayalı döşeli stüdyo daire ve sayısız ayrıcalık Terrace Mix’te

İnanlar’ın Esenyurt-Beylikdüzü bölgesindeki projesi Terrace Mix’in yeni kampanyası başladı
Ayda 1.150 TL’ye dayalı döşeli stüdyo daire ve sayısız ayrıcalık Terrace Mix’te

Hem ekonomik hem dinamik kampanyası ile  özellikle öğrencileri ve gençleri ayda sadece 1.150 liraya sayısız avantaja sahip olmaya davet ediyor.

Terrace Mix'in sınırlı sayıda 1+0 stüdyo dairelerine, ayda sadece 1150 liradan başlayan taksitlerle sahip olma imkânı sağlayan avantajlı koşullar, kısa süre için geçerli bir de sürprizi kapsıyor.

Yeni yıla girerken Terrace Mix’te "Stüdyo Yaşamı”nı seçen herkesin, yeni hayatlarına başlamaları için sadece bavullarını alıp gelmeleri yeterli. Çünkü Terrace Mix’in stüdyo daireleri, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarından son trendlere uygun mobilyaları, beyaz eşyaları ve televizyonu ile tam dayalı döşeli olarak sunuluyor.

 Tüm bu avantajların yanı sıra, Terrace Mix stüdyo daireleri; açık-kapalı havuzlar, hemen her günlük ihtiyaca cevap verecek geniş çarşı, fitness center, sauna, Türk hamamı, keyifli yürüyüş yolları gibi ayrıcalıklarla emsallerinden ayrışıyor; kaliteli, güvenlikli ve kazançlı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

Özellikle İstanbul’da veya İstanbul dışında yasayan; öğrenci, genç iş adamı, genç iş hanımı, emekli, evli ve henüz çocuksuz genç çiftlerin dikkatini çekecek avantajlı koşullarla bu kampanya, İnanlar kalitesine görülmemiş koşullarla sahip olma şansı sunuyor. Sınırlı sayıdaki Terrace Mix stüdyo daireler tükenmeden, şimdi görülmeye değer.

Terrace Mix Satış Ofisi: 444 2 002 Kiler Cad.No:67 Esenyurt-İstanbul

İnanlar Merkez Tanıtım Ofisi: 444 2 002 Hakkı Yeten Cad. No:11 Terrace Fulya Şişli /İstanbul

TERRACE MIX


DİĞER HABERLER