Çukurova Tower'da Fırsat Günleri devam ediyor!

Anneler Günü ve 19 Mayıs kampanyalarında Çukurova Tower standına gelin, peşinat ödemeyin!
Çukurova Tower'da Fırsat Günleri devam ediyor!

Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un hızla değerlenen yeni cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Tower projesinde fırsat günlerine devam ediyor. Anneler Günü’ne özel olarak 11-12 Mayıs’ta İstanbul İçerenköy Carrefour’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak ise 18-19 Mayıs’ta Palladium Alışveriş Merkezi’nde yer alacak Çukurova Tower standına gelenler kârlı çıkacak. Çünkü standa gelip ön talep formu dolduran ve bir ay içinde ev alanların yüzde 1’lik peşinatı Çukurova Gayrimenkul’den… Üstelik taksitler de bir sene sonra başlıyor.

36 katta toplam 253 konuttan oluşan bir rezidans projesi olan Çukurova Tower’da stüdyo daireler 142 bin TL, 1+1'ler 207 bin TL, 2+1'ler 350 bin TL, 3+1'ler ise 565 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projenin yüzde 1’lik KDV diliminde olduğunu belirten Çukurova Gayrimenkul Satış Müdürü Nuray Yıldız, bu avantaja özel fırsatlar da eklediklerini belirtti. Yıldız, “11-12 Mayıs’ta tarihlerinde İçerenköy Carrefour’da, 18-19 Mayıs’ta ise Palladium’da konumlanacak Çukurova Tower standına gelip bir ay içinde ev alacakların yüzde 1’lik peşinatı bizden. Peşinatın yüzde 12’sini bir yıl, diğer yüzde 12’sini ise teslimde ödeme fırsatı sunuyoruz. Kalan yüzde 75’lik kısım içinse projeye özel faiz oranlarıyla ve 120 aya varan vadelerle kredi alınabiliyor.” diye konuştu.

Ekim 2014’te teslim edilmesi planlanan Çukurova Tower, dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye’sine 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlanıyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20 dakika uzaklıkta olan proje, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın. Bu nedenle Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve nitelikleriyle oturmak için konut arayanların yanı sıra Türkiye’de ve dünyada da yatırımcılardan da yoğun talep görüyor.

Çukurova Tower’ın yüzde 90’ını kapsayan yeşil alan ve sosyal tesisleri içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı buluşturuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor. Toplantı odaları ise modern ve ferah tasarımlarıyla işlerinizi rahatça sürdürmenizi sağlıyor.

Çukurova Tower’a, www.cukurovatower.com web adresinden ve 0216 517 55 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Paylaş:

HABERLER