Evim Kadıköy'ün %30'u Satıldı

Evim Kadıköy Projesi’nde, lansman sonrası ilk 4 günde birinci etabının %30’u satıldı.
Evim Kadıköy'ün %30'u Satıldı

Kadıköy’ün dönüşüm sürecine öncülük yapan Anka Yapı’nın Evim Kadıköy Projesi’nde, lansman sonrası ilk 4 günde birinci etabının %30’u satıldı.

Kentsel dönüşümün mimarı Anka Yapı’nın üç etaptan oluşan toplamda 2500 konutluk Kadıköy Projesi’nin ilk etabında, 550 daire satışa sunuldu. İdeal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunan Anka Yapı Evim Kadıköy Projesi, ilk sakinlerini ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadı.

İstanbul’un kalbi olarak değerlendirilen Fikirtepe’nin merkezinde bulunan projenin tek bloktan oluşan ilk etabı stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5.5+1 loftlar gibi farklı daire seçenekleriyle şehir hayatından vazgeçemeyen sakinlerini bekliyor. Projede yer alan dairelerin çoğunda Adalar, Tarihi Yarımada, Haydarpaşa, Harem ve Marmara Denizi manzarası bulunmakta. Projede ayrıca toplam 2500 metrekare alandan oluşan 13 adet dükkan bulunuyor. Proje açık ve kapalı havuz, fitness center, spa, sauna, buhar odası açık alanda ise geniş yürüyüş ve koşu parkuru gibi sosyal imkânlara sahip.

İstanbul’daki ilk dönüşüm semti Fikirtepe’de yer alan projede 1+1 daireler özellikle hızlı ve yoğun şehir yaşantısının içinden kopmadan, modern hayatı yaşadıkları mekâna taşımak isteyen evli veya yalnız yaşayanlar için ideal. Geniş metrekareli 2+1 daireler hem yatırımcıya hem de oturum amaçlı düşünenlere hitap ediyor. 3+1, 4+1 gibi büyük tipolojilerde geniş kullanım alanları, teras alanları dairelere konfor ve lüks katıyor. Projede Anadolu Yakası’nın en iddalı konutları içerisinde gösterilebilecek Adalar, Tarih Yarımada, Harem, Haydarpaşa ve Boğaz manzaralarının tümüne hakim 3 adet 5,5+1 loft daireler bulunmakta. Dairelerde banyo ve mutfak dolapları, vitrifiye, armatürler, doğramalar, kapı, parke, ankestre ürünleri hazır ve dekorasyonlu teslim edildi. Home ofisler için ayrıca tam kapsamlı toplantı odaları mevcut. Katlarda yer alan zen bahçeleri yaz aylarında bahçe keyfi sürmek ve proje sakinleri ile de birlikte zaman geçirmek için ideal bir alan. Ayrıca birinci etapta yer alan butik çarşı ile daire sahipleri alışveriş keyfini sitenin içinde yaşama fırsatı buluyor.

Anka Yapı Kadıköy Projesi, lokasyon olarak daire sahiplerine şehrin merkezinde, ulaşımı kolay, şehir yaşantısının içinde olabilme fırsatı sunuyor. Metro, metrobüs, E5, tren, otobüs gibi pek çok ulaşım yolu ve aracı projenin hemen önünde yer alıyor. Özellikle EvimKadıköy projesinin yanında yer alan metro ve metrobüs ile Avcılar’dan Kartal’a kadar uzanan bir hatta rahat ve kolay ulaşım imkanı sunuluyor.

Projede rezidans hizmetleri verilecek olup ayrıca sosyal olanakların sunulduğu farklı bir konsept mevcut. Rezidans hizmetleri içerisinde resepsiyon, concierge, 24 saat güvenlik, business center, talep edildiği takdirde housekeeping ve yine talep edildiği takdirde daireye özel tahsisli depo gibi hizmetler yer alıyor. Özel günlerde veya farklı bir sosyal ihtiyaç için ev konforunda tasarlanmış çok sayıda kişinin ağırlanabileceği şık salon-lounge alanları bulunuyor. Ayrıca dev ekranda film izleme keyfi yaşatacak özel sinema salonu, geniş kapsamlı bir kütüphane ve konforlu bir kitap okuma odası yer alıyor.

Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet Temel “ Projemiz daha tamamlanmadan yoğun ilgi gördü. İstanbul için Kadıköy hem Anadolu hem de Avrupa yakasının tam bir merkezi konumunda. Projemizin kalitesi dışında en önemli özelliklerinden birini oluşturan Kadıköy lokasyonu ve ulaşım imkânlarının merkezinde olması taleplerinde artmasına neden oluyor. Diğer etaplarda en kısa sürede tamamlanacak ve müşterilerimiz evlerine, ofislerine kavuşacaklar” dedi.


Paylaş:

HABERLER