Evimiz Kocaeli son etap fiyatlar 'da fırsat kampanyası !

Evimiz Kocaeli’nin son etap konutlarının satışa sunulduğu son fırsat kampanyası büyük ilgi görüyor.
Evimiz Kocaeli son etap fiyatlar 'da fırsat kampanyası !
Örnek dairenin çok beğenildiği Evimiz Kocaeli’nde ‘son etap, son fırsat’ kampanyasına ilgi büyük
 
İsteyene faizsiz 20 ay taksit, isteyene peşinatsız, aylık yüzde 0.99 özel sabit faiz oranıyla kredi imkanının sunulduğu kampanyada satış ofisi dolup yaşıyor. Kampanyayla birlikte müşterilerin ziyaretine açılan örnek daire de büyük beğeni topluyor. 
 
Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat tarafından geçtiğimiz günlerde büyük bir kampanyayla satışa sunulan Evimiz Kocaeli projesinin son etap daireleri büyük ilgi görüyor. “Son etap son fırsat” sloganıyla başlatılan kampanyanın başlamasından itibaren satış ofisi dolup taşarken kampanyayla birlikte müşterilerin beğenisine sunulan örnek ev de çok beğenildi.
 
İlk iki etap dairelerin büyük ölçüde tükenmesini takiben, son dairelerin planlanandan önce satışa sunulduğu dev kampanya cazip ödeme seçenekleriyle dikkat çekerken, rekor hızla ilerleyen inşaat çalışmaları da müşterileri memnun etti.
Pekdemir güvencesiyle, Kocaeli’nin yıldızı parlayan bölgesi Başiskele’de rekor bir hızla inşa edilen projede ev sahibi olmak isteyenler için bu son etap kampanyası, aynı zamanda son fırsat anlamına geliyor.
 
İsteyene faizsiz 20 taksit, isteyene 0.99 faizli kredi
70 yıla uzanan Pekdemir kalite ve güveninin ekonomik fiyatlarla buluştuğu, 936 konutluk dev projenin son etap konutlarının satışı tüm hızıyla devam ediyor. Evimiz Kocaeli’nin son etap kampanyasında, farklı bütçelere hitap eden alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.
Pekdemir İnşaat’ın kendi ödeme modeli olan ilk seçeneğe göre, istediğiniz konutu, peşin fiyatına, vade farksız, 20 ay taksitle alabilmeniz mümkün. Bu modelden yararlananlar faiz yükünden tamamen kurtulmuş olacaklar.
Banka kredisi destekli diğer ödeme modeli ise banka kredisi kullanmak durumunda olanlar için hazırlandı. Bu seçenekte Pekdemir, banka kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 0.99 gibi, sadece Pekdemir müşterilerine özel, oldukça uygun sabit faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor. Bu seçenekten yararlananlar, ayrıca peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorlar.
 
Örnek daire çok beğenildi
Son etap kampanyasıyla birlikte halkın beğenisine sunulan örnek daire de, hem daha önce konut alanların hem de almak isteyenlerin akınına uğrarken örnek daireyi gezenler beğeni ve takdirlerini ilettiler.
 
170 metrekare büyüklüğe sahip, 3+1 ölçekli, tam donanımlı örnek daire, evlerde kullanılacak malzeme ve işçiliğin kalitesi hakkında net bilgi edinme imkanı sağladı.
122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen proje 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak. Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 103 bin liradan, 3+1 daireler 148 bin liradan, 4+1 daireler ise 228 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.
 
Pekdemir: Son etap son fırsat
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 10 Nisan’da başlatılan kampanyanın ilk aşamasının ardından bir açıklama yaparak kampanyayı değerlendirdi. Kocaeli halkının ve yatırımcıların ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdikleri projede son viraja girdiklerini belirten Pekdemir, “70’inci yılımızı taçlandıran bu özel projenin son etap dairelerini satışa sunduğumuz kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnunuz. Örnek evin beğenilmesi de bizleri çok mutlu etti. Kocaeli halkına çok teşekkür ediyoruz” dedi. Mert Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Evimiz Kocaeli; güven, konfor, huzur veren, keyifli bir yaşam alanı olacak. Pekdemir markasını bugünlere taşıyan temel yaklaşımımıza uygun olarak, işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden, rekor bir hızla inşaat çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Pekdemir kalitesini ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla satın alma imkanı sunuyoruz. Kocaeli halkını ve yatırımcıları, bu son fırsatı kaçırmamaya davet ediyor, inşaat çalışmalarını yerinde görmek, örnek evi incelemek ve cazip ödeme avantajlarından yararlanarak bu görkemli yaşam alanında yerlerini almak üzere satış ofisimize bekliyoruz.”
 
DAİRE TİPİNE GÖRE BAŞLANGIÇ FİYATLARI (TL)
 
2+1 : 103.000
 
3+1 : 148.000
 
4+1 : 228.000

Paylaş:

HABERLER