Foresta Sarıyer'in bahçe katları yoğun ilgi görüyor

İstanbul Sarıyer'de hayata geçirilen ve 5'er katlı, 5 blok halinde yükselen Foresta Sarıyer'de teslimler başladı.
Foresta Sarıyer'in bahçe katları yoğun ilgi görüyor

1+1, 2+1 ve 3+1 çatı dubleks dairelerin mevcut olduğu Foresta Sarıyer, doğayla içiçe bir yaşamı sunuyor.
 
Foresta Sarıyer Daire Fiyatları:
 
Teslimlerin başladığı ve devam ettiği Foresta Sarıyerde;
1+1 daireler 300 Bin TL'den,
2+1 daireler 360 Bin TL'den,
3+1 (çatı dubleks) daireler 450 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta.
 
 
Foresta Sarıyer, İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş doğal ve yeşil bir yaşamı yeniden canlandırıyor. Metropol içinde doğal yaşam imkanı sunan Foresta Sarıyer'in satışa sunulan bahçe katlarına ise doğa ile  iç içe bir yaşam sürmek isteyen kesimler ve üniversiteli gençler
yoğun ilgi gösteriyor.
 
Güvenilir ve sağlam konutların markası Turyapı, Foresta Sarıyer'de dört bir yanı ormanlarla kaplı, yeşilin her türlüsüne ev sahipliği yapan el değmemiş bir doğa parçasında modern ve konforlu bir hayat sunuyor. İstanbullulara yemyeşil ve konforlu bir hayat sunduklarını ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, daha önce satışa çıkardıkları dairelerin tükendiğini, satışa yeni çıkardıkları bahçe katlarının ise yoğun ilgi gördüğünü belirtiyor. Turpcu, ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara 120 aya varan vade imkanı ve yüzde 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sağladıklarını, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığının da altını çiziyor.
 
Yeşil bir dünya, konforlu bir yaşam
 
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla metropol içinde huzurlu bir yaşam sunan Foresta Sarıyer, İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş, en doğal ortamında yer alıyor. Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde bulunan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.
 
Doğa ile içiçe konforlu bir yaşam merkezi olan Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.
 
Foresta Sarıyer Nerede?
 
Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor. Foresta Sarıyer'in bir diğer avantajı ise yapımının 2015 yılında tamamlanacağı açıklanan 3. Boğaz Köprüsü'ne olan yakınlığı.  
 
Foresta Sarıyer İletişim Bilgileri:
 
Web: www.foresta.com.tr/
 
Tel: (212) 342 01 50


Paylaş:

HABERLER