Innovia yeni yıla girmeden dileyen herkesi ev sahibi yapacak…

%5 Peşin ile evinizi hemen alın hiç beklemeden evinize taşının!
Innovia yeni yıla girmeden dileyen herkesi ev sahibi yapacak…

 

Yeşil GYO tarafından özel sektörde gerçekleştirilen Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük markalı konut projeleri arasında yer alan Innovia yılsonuna özel bir kampanya başlatıyor. Innovia Projesi’nde yaşamın hızla ve keyifle devam ettiği birinci ve ikinci etaplarında yer alan, teslime hazır, sınırlı sayıdaki daireleri %5 peşin fırsatı ile satın alabilirsiniz.  
 
Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın başlattığı kampanya ile seçtiğiniz daireye sadece %5 peşin ödeyerek, üstelik 60 aya kadar %0.77’lik faiz oranları ile sahip olabilirsiniz.
 
Kampanya 15 Aralık, Cumartesi günü başlayacak ve 31 Aralık 2012 akşamı sona erecek. Çok özel bir kampanya ile sınırlı sayıda satışa sunulan dairelerden birine sahip olmak için sizde hemen Innovia Beylikdüzü satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.
 
Mükemmel sosyal olanakları, kusursuz peyzaj düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabileceği, hayatı ayrıcalıklarla yaşayabileceğiniz Innovia her açıdan size farklı bir yaşam sunuyor. Tamamlanan Metrobüs hattına ve kısa bir süre önce açılışı gerçekleşen Avrupa’nın en büyük, İstanbul’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Park’a 800 metre mesafede bulunan, tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile dikkat çeken Innovia, müşterilerinin rahatını düşünerek Metrobüs durağına ve Marmara Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne gün içinde sürekli olarak shuttle hizmeti de sunuyor.
 
Bu ayrıcalıklı projeden ev sahibi olmak için Yeşil GYO’nun yılsonuna özel başlattığı fırsatı kaçırmayın yeni yıla yeni evinizde girin.
 
www.innovia.com.tr
 
Proje ve Satış ile ilgili detaylı bilgi için: Innovia Satış Ofisi (212) 414 08 01
 
Medya Detaylı bilgi İçin: Tuba Yeruşan Aydın / [email protected]

Paylaş:

HABERLER