Kağıthane 7000 Fiyat Listesinden Ramazana Özel İndirimler Başladı 2015-06-17

Kağıthane 7000 Ramazana Özel Ödeme Planı Sunuyor
Kağıthane 7000 Fiyat Listesinden Ramazana Özel İndirimler Başladı 2015-06-17

2016 yılında teslim edilmesi planlanan projede Aile konsepti ve hassasiyeti ön planda tutuluyor. 1600 m2 üzerine konumlanan sosyal tesislerde bay ve bayanlar için ayrı ayrı tasarlanan kapalı havuzlar, fitness salonları ve saunaları ile şehir hayatının merkezinde  7 /24 tatil imkanı sunuyor. Ramazana Özel Fiyat Listesinde avantajlar sunulan proje yatırımcıları çekiyor

Kağıthane 7000, eşsiz vadi manzarasının yanı sıra 3300 m2 doğayla iç içe muhteşem bahçesi ile huzur dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden ve stresinden uzak bir doğa hayatının yanında rahat ve konforlu bir yaşam sunan projede, çocuk oyun parklarından, yürüyüş parkurlarına, kafeteryadan, kamelyalara kadar her noktada yeşilin tonlarını görmek mümkün.

Ramazan ayı boyunca 435.000 tl’ den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Kağıthane 7000, hazırlanan ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Genyap İnşaat tarafından uygulanan esnek ödeme seçenekleri ve bütçeye uygun ödeme planlarının yanı sıra anlaşmalı bankaların firmaya özel kredi destekleri ile yatırım yapmak daha cazip hale geliyor.

Şehrin Merkezinde    

Eğitim kurumları, hastane, ofis merkezleri, bankalar gibi bir çok önemli noktanın tam ortasında bulanan Kağıthane 7000 proresi, geniş ve konforlu dairelerinin yanı sıra merkezde olmanın avantajını da sunuyor.Fiyatların Ramazana özel olduğunu vurgulayan yetkililer bu fırsatın kaçırılmaması gerektiğini belirtiyorlar.

E-5 ve E-6 ‘ nın tam ortasında konumlanan proje, yakın zamanda hayata geçecek olan Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu ile İstanbul ‘ da ulaşmak isteyeceğiniz bütün noktalara bir adım mesafede… İstanbul’ un göbeğinde Taksim, Şişli, Beşiktaş, Levent, Etiler ve Maslak gibi merkezi noktalara kolay ulaşım avantajı ile yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekiyor. Kağıthane 7000 Fiyat listesi sunduğu avantajlı indirimlerle alıcılarını bekliyor


DİĞER HABERLER