Karlı Vadi Konakları'nda 240 Bin Liradan

Yakon İnşaat tarafından İzmit'te inşa edilen Karlı Vadi Konakları projesinde fiyatlar 240 bin lira ile 340 bin lira arasında değişiyor..
Karlı Vadi Konakları'nda 240 Bin Liradan

Yakon İnşaat tarafından İzmit’te konumlandırılan Karlı Vadi Konakları, çevre düzenlemesi, doğalgaz bağlantılı, ısı ve su yalıtımlı binalarıyla bölgenin dikkat çeken projeleri arasında yer alıyor.

18 bin metrekare arsada 40 özel evin yer aldığı Karlı Vadi Konakları'nda 30 adet 124 metrekarelik dubleks ve 10 adet 191 metrekarelik tripleks konut bulunuyor.
 
Karlı Vadi Konakları’nın içinde ayrıca sadece konak sakinlerine özel olarak tasarlanmış sosyal yaşam alanı olan Kulüp Karlı Vadi’de yer alıyor. Toplam 600 metrekareden oluşan Kulüp Karlı Vadi’de 300 metrekare açık havuz, ısıtmalı kapalı havuz, fitness salonu, sinema salonu, masaj odası, buhar odası, sauna, duşlar, soyunma odalarına yer veriliyor. Kulüp binasının üst katında ise manzara ve şömine keyifli kafe/bar bulunuyor. Çocuklar içinde birçok etkinliğin yapıldığı Karlı Vadi Konakları’nda çocuk parkı, tenis, basketbol ve mini futbol sahası gibi sosyal donatılar tasarlanıyor.
 
Özel ısı yalıtım sistemleri, su ve doğalgaz sistemleriyle dikkat çeken Karlı Vadi Konakları, Kartepe’ye 8 kilometre, Sapanca Gölü’ne 4 kilometre mesafede yer alması sayesinde her türlü doğa sporuyla birlikte kar kayağı ve su kayağı keyfinin doyasıya yaşanmasına olanak tanıyor.
 
YAKIN PLAN
Projenin adı: Karlı Vadi Konakları
Projenin yeri: İzmit Büyük Derbent
Yapımcı firma: Yakon İnşaat
Projenin konsepti: Konaklar kendilerine özel bahçeleriyle doğanın tadını çıkarmanızı sağlarken, teknik ve sosyal olanaklarıyla şehrin konforunu, şehrin gürültüsünden uzakta yaşama imkânı sunuyor.
Arsa büyüklüğü: 18.000 m2
Toplam daire sayısı: 40
Daire tipleri ve metrekareleri: 124 m2 dubeks ve 191 m2 tripleks
Satıştaki konutların fiyatları: 240.000-340.000 TL


Paylaş:

HABERLER