Makrom Yapı'dan 40. Yıla %40 İndirim

40. Yılda %40 indirimle 40 daire fırsatı sunan Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti.
Makrom Yapı'dan 40. Yıla %40 İndirim

İs-ba Yapı’nın kurucusu İshak Bakırcı, sektördeki 40 yıllık tecrübelerini oğlu Lütfü Bakırcı’ya devrederek, Makrom Yapı adıyla sektöre devam etme kararı aldı. Makrom Yapı, geçtiğimiz Mart ayında MakromCity projesi ile görücüye çıkmış ve sektördeki yeni ismi ile hızlı bir şekilde yola devam etmeye başlamıştır. Türkiye’nin pek çok bölgesinde de yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, Şubat ayında lansmanını yapacağı  “Estanbul” ve Mart ayında lansmanını yapacağı “My Es Garden” gibi yeni projelerinden de kısaca bahsetti. Makrom City projesinde, babasından devraldığı 40 yıllık tecrübe mirası ile 40. Yılda %40 indirimle 40 daire fırsatı sunan Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti.

Makrom City satış ofisinde gerçekleşen davete, Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz gibi ünlü isimler de katılım gösterdi. Makrom Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, davete katılarak, kısa bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na, Babadan Oğula Devir, 40.Yıl kutlamasına katılım plaketini sundu. Davete katılan Petek Dinçöz ise Makrom Yapı’dan satın aldığı evlerden 2 tanesini, davetliler arasından 2 kişiye hediye etti. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan Makrom City satış ofisi, en yoğun günlerinden birini yaşadı. Makrom City projesinden ev almak isteyen davetliler 23.01.2012 tarihine özel %40 indirimden yararlandılar.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER