Seha Yapı, Konya’nın çehresini değiştirecek yeni projesi için arsa satın aldı

Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun
Seha Yapı, Konya’nın çehresini değiştirecek  yeni projesi için arsa satın aldı

Seha Yapı, Konya’da daha önce yapılmamış nitelikte yeni bir projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı ve Meram-Kozağaç bölgesinde 31 milyon 500 bin TL + KDV değerinde Konya’nın 244 bin metrekarelik en büyük imarlı arazisini satın aldı.  

Konya’nın en fazla konut üreten inşaat şirketi olan Seha Yapı, Konya’nın gelişen bölgelerinden biri olan Meram-Kozağaç bölgesinde yeni bir arazi satın aldı. Seha Yapı bu arazide; her zaman olduğu gibi yine bir ilke imza atarak Konya’da şimdiye kadar yapılmamış nitelikte bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.  

Satın aldıkları yeni arazi hakkında açıklama yapan Seha Yapı Genel Müdürü Hüdaverdi Dursun, “Seha Yapı olarak Konya’nın çehresini değiştirecek yeni projemiz için şehrimizin gelişen bölgelerinden biri olan Kozağaç’ta değerli bir arsa satın aldık. Burada geleceğin Konya’sını bugünden yansıtacak önemli bir proje hayata geçirmeyi planlıyoruz. Dünya çapındaki metropollerde görülebilecek türden çok farklı tasarım ve nitelikleri olan bu proje, sunduğu konsept ve yaşam vaadi ile Konya için sıra dışı bir proje olacak. En kısa zamanda yeni projemizin detaylarını da paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”dedi. 


Paylaş:

HABERLER