Soyak Mavişehir Optimus'ta Yüzde 1 Peşinat

Soyak Mavişehir Optimus’ta % 1 peşinatla 216 daire
Soyak Mavişehir Optimus'ta Yüzde 1 Peşinat

 

Türkiye konut sektöründe ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olan Soyak,  İzmir’de yer alan Soyak Mavişehir Optimus projesinde  konut sahibi olmak isteyenleri sadece %1 peşinatla  ev sahibi yapıyor.
 
Üstelik %1 KDV ve Avantajlı Yeşil Konut Kredisi’yle Soyak Mavişehir Optimus’un  kampanyasında dairelerin tamamı dayalı döşeli olarak satışa sunuluyor.
 
Gayrimenkul sektöründe her zaman öncü ve yenilikçi projelere imza atan Soyak, İzmir’in ilk yeşil sitesi olan ve LEED sertifaikalı Soyak MavişehirOptimus’ta yeni bir kampanyaya başladı. 120 ay vadeyle 0.74 faiz oranıyla ödeme yapabilen 216 daire ile sınırlı kampanyada sadece %1 peşinat ödeyerek ev sahibi olmak mümkün. 1.915 TL’den başlayan  peşinatla Soyak Mavişehir Optimus projesinden ev sahibi olmak isteyenler, Avantajlı Yeşil Konut Kredisi kullanabiliyorlar. %1 KDV fırsatı da içeren kampanya dahilinde daireler dayalı döşeli olarak satışa sunuluyor.
 
Bu senenin sonunda teslim edilmeye başlanacak olan LEED GOLD sertifikası adayı Soyak Mavişehir Optimus; çevreye duyarlı enerji tasarrufunu esas alan akıllı çözümleriyle, konut sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Binalarda her türlü sistemin enerji tüketimi takip edilerek tasarruf önlemlerinin devamlılığı sağlanabilecek her odaya konan termostatik vana ile evin ısı kontrolünü ev sakinleri istediği gibi ayarlayabilecek. Bu şekilde ısı enerjisinden tasarruf sağlanmış olacak. Pencerelerden içeriye bol gün ışığı girebilsin ve lambalar daha geç yakılsın diye pencere alanları ve yükseklikleri geniş, oda derinlikleri optimumda tutuluyor, site ve ev içi elektrik armatürleri en az enerji tüketen modellerden seçiliyor. Isı yalıtımı uluslar arası standartlarda yapılıyor. Tüm bu uygulamalarla elektrik faturalarından ve aidat masraflarından tasarruf sağlanmış olacak.
 
Soyak Mavişehir Optimus projelerinde elektrikli araçlar da düşünülüyor. Elektrikli araçları şarj edebilmek için şarj üniteleri yerleştiriliyor. Düşük emisyonlu araçlar ve carpool/servis araçları/ uzun araçlar için özel ve öncelikli park yerleri yapılıyor. Soyak Mavişehir Optimus projesinde konut sakinleri rahat rahat nefes alsın, daha az kimyasal etkiye maruz kalsın diye, binalar yapılırken çevre dostu boya ve inşaat malzemeleri kullanılıp, solventiçerikli ürünler kullanılmıyor.
 
Soyak Mavişehir Optimus’un son kampanyası hakkında konuşan Soyak Holding CEO’su Dr. M.Emre Çamlıbel “Son yapılan KDV düzenlemesiyle birlikte orta gelir grubuna hitap eden konutlardan yüzde 1 KDV alınması gerekirken, arazi değeri esas alındığı için bu oran yüzde 8, hatta bazı yerlerde yüzde 18 baremine takılabilir. Bu da konut alıcısına ekstra bir yük getirecek gibi görünüyor. Ancak şimdi Soyak Mavişehir Optimus Projesi’nde %1 KDV imkanına sahip olan konutlardan satın alanlar bu konuda daha şanslı olacaklar. Üstelik son yapılan bu kampanya %1 peşinatla konut sahibi olma imkanını sağlıyor. Hem alırken hem de otururken kazandırmaya devam edecek olan Soyak Mavişehir Optimus projesi, İzmir için tasarlanan ilk yeşil site olma özelliğine sahip.” dedi.
 
Soyak Mavişehir Optimus projesi ile ilgili detaylı bilgi almak için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunulabilir. Ayrıca Karşıyaka’daki Soyak Mavişehir Optimus satış ofisi hafta içi ve hafta sonu,  444 0 795 numaralı Müşteri Hizmetleri de 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Paylaş:

HABERLER