Tema İstanbul

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul geliştirme projesi ‘Tema İSTANBUL’ görücüye çıktı. Ön satışta, 7 günde 1.000 adet konut alıcı buldu.
Tema İstanbul

 

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında Atakent Bölgesi’nde 1,5 milyon metrekare alan üzerinde 2 milyar Dolar yatırım ile geliştirilen Tema İSTANBUL, birçok farklı fonksiyonu içerisinde barındırıyor. 3.614 konut, Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı, ticari alan, oteller ve residence bölgesi ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek olan proje İstanbul ve Türkiye’ye değer katmayı hedefliyor.

Türkiye’nin en büyük karma kullanım gayrimenkul geliştirme projesi Tema İSTANBUL, 03 Temmuz 2013, Çarşamba günü Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Artaş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Kantur & Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur, Tema İSTANBUL Genel Müdürü Mesut Arslan, konut projesini tasarlayan ve hazırlayan Mimari Grup 2DG’den Murat Kader, Temalı park alanı tasarımcısı Hollandalı Joravision ve tüm projenin master planını hazırlayan Amerikalı mimari grup Gensler’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantı ile tanıtıldı. 


Paylaş:

HABERLER