Uluslararası Yatırım Zirvesi 10-11 Nisan'da İstanbul'da

Yatırım Liderleri Uluslararası Yatırım Zirvesi 'nde buluşuyor !
Uluslararası Yatırım Zirvesi 10-11 Nisan'da İstanbul'da
Körfez devleri İstanbul'da buluşuyor
 
İstanbul’da 10-11 Nisan’da gerçekleştirilecek “Uluslararası Yatırım Zirvesi”,  enerji ve gayrimenkul alanında yarım trilyonluk iş hacmi olan Körfez fonlarını ağırlayacak. Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet Yılmaz ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner Yıldız'ın katılacağı zirvede, Körfez ülkelerinin CEO’ları deneyim ve yatırım planlarını paylaşacak.
 
Körfez sermayesinin uluslararası yatırım fonları ve yatırımcıları İstanbul’da 10-11 Nisan’da düzenlenecek “Uluslararası Yatırım Zirvesi”nde bir araya gelecek. İstanbul Yatırım Derneği ve Ortadoğu Ekonomi Platformu’nca düzenlenen zirve, Shangri-La Bosphorus’ta saat 10.00’da başlayacak.
 
Zirvede, Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner Yıldız,Qatar First Investment Bank CEO’su Sn. Emad Mansour ve Qatar Telecom CEO’su Sn. Saud Bin Mohammed Al-Thani birer konuşma yapacak.
 
Türkiye enerji ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı zirvede, Körfez fonlarının CEO’ları da deneyimlerini ve yatırım planlarını paylaşacak.
 
“Enerji” ve “Gayrimenkul” ana başlıkları altında, Katar, Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere Körfez sermayesine, büyük ilgi duyduğu Türkiye’deki, yatırım fırsatlarını görüşme olanağı sunacak zirve ayrıca, oluşturulan ikili görüşme platformlarıyla, katılan yatırımcılara doğrudan yatırım yapma olanağı sağlayacak.
 
Saygılarımızla,
 
İstanbul Yatırım Derneği
 
 
Tarih       : 10 - 11 Nisan 2014
 
Saat        : 10.00
 
Yer         : Shangri-La Bosphorus
 
Adres     : Hayrettin İskelesi Sk, 34353 Besiktas, Istanbul

Paylaş:

HABERLER