Aksa, Sağlık Sektörüne Destek Oluyor

Tüm sağlık kuruluşları ve hastanelerin jeneratör arıza taleplerine ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı.
Aksa, Sağlık Sektörüne Destek Oluyor

Aksa Jeneratör, koronavirüs salgınına karşı tüm Türkiye genelindeki hastane ve sağlık kuruluşlarının verdikleri mücadeleye destek olmak amacıyla, jeneratör arıza talepleri ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı. Bu çalışma kapsamında Aksa, Türkiye’deki tüm hastane ve sağlık kuruluşlarına ulaşıp gerekli bilgilendirmeleri yaparak ihtiyaç duymaları halinde kendilerine öncelik tanıyacak Acil Destek kodlarını paylaştı.

 

Yaşanılan bu zorlu süreçte sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların enerji kesintilerinden etkilenmemelerinin büyük önem taşıdığını belirten Aksa Jeneratör Operasyon Genel Müdürü Nazmi Atalay; Aksa Jeneratör olarak Türkiye dahil olmak üzere dünyada birçok ülkede görülen ve hızla yayılan koronavirüs ile ilgili gündemi ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ülkemizin yaşadığı bu zorlu dönemde ailelerinden ve sevdiklerinden uzak kalarak işlerinin başında olan tüm sağlık çalışanlarımız için elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda; salgından etkilenen tüm hastaların tedavilerinin kesintisiz olarak devam edebilmesi için bu kuruluşların jeneratör arıza talepleri ve ihtiyaçları için 7 gün 24 saat ücretsiz servis desteğini açtık. Ülke genelinde tüm sağlık kuruluşları ve hastanelere gerekli bilgilendirmelerimizi geçtik. İhtiyaç duyulması halinde yerinde bakım ve müdahale hizmetlerimizi ücretsiz gerçekleştireceğiz. Büyük bir özveri ve fedakarlıkla hizmet veren tüm sağlık sektörü çalışanlarına teşekkür ederken bu zorlu günleri birbirimize kenetlenerek atlatacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.


Paylaş:

Enerji Sektöründe Son Gelişmeler