Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Kendi başına yeten bir yapıyla planlanan Bahçekent Hayat Park geçtiğimiz sene açılmıştı. Emlak Konut’un Hayat Park’ın çevresine planladığı projeler çevreye iyice değer katmış, çevreninde iyice gelişmesiyle zaten planlanmış olan AVM ihtiyacı iyice artmıştı. Hayat Park’a en yakın AVM olarak 3 kısım olarak planlanan Cadde Flora ticari üniteleri sahiplerine teslim ediliyor.

Açıldığında yalnız Bahçekent’e değil tüm yakın çevreye hizmet edecek olan Cadde Flora 260 Ticari üniteden meydana geliyor.  Ünlü Tekstil markalarından , kozmetik dükkanlarına, Food Court’ların da onlarca farklı  yeme içme imkanı sağlayacak AVM’de ticari ünitelerde sahiplerine teslimler başlıyor. Mayıs’ın üçüncü haftasına kadar teslimlerin tamamlanması bekleniyor.

29 Ekim’de hizmete girecek üçüncü havalimanına da yakın mesafesiyle de öne çıkan Cadde Flora, Hayat Park’taki pek çok etkinlikle’de misafirlerini ağırlıyacak. Hayat Park’ta Cadde Flora kısmına yakın Hayat Park’ın ortasında bulunacak 1500 kişilik Cami’nin ramazan öncesinde hizmete geçmesi hedefleniyor. Çalışmaların hızla devam ettiği “Havuzlu Cami” olarak anılan Caminin açılışının da ramazan öncesi yapılması Cadde Floranın bu yaz hareketleneceğine işaret ediyor.

Henüz Teslimler başlamadan dahi, kiralamaların konuşulduğu Cadde Flora AVM’de markalar en iyi lokasyonları kapmaya çalışacaklar. 2018 bitmeden yakın çevrede de tamamlanacak olan projelerde Cadde Floranın çekim noktası olmasını arttıracak.


Paylaş:

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-04-05 12:42