Akbank’tan Sevgililer Günü’ne özel kampanyalar

Akbank, Sevgililer Günü'nde müşterilerine BES’ten tatile, akşam yemeğinden takıya kadar birçok farklı seçenekte avantajlı fırsatlar sunuyor.
Akbank’tan Sevgililer Günü’ne  özel kampanyalar

Akbank, Şubat ayına özel düzenlediği kampanyalarıyla müşterilerine birbirinden değerli fırsatlar sunuyor.Akbank müşterileri, bireysel kredi kartları ve banka kartlarıyla, 1-14 Şubat arasında yapacakları 100 TL ve üzeri her giyim, restoran, kozmetik, optik-saat, kuyum ve çiçek alışverişlerinde, tutarın %14’ü kadar chip-para kazanacak. Kampanyaya katılmak için yalnızca “AŞK” yazıp 4566’ya SMS göndermek yeterli olacak. Bu yıl 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevgilisine Akbank’tan BES hediye edenler ise aynı zamanda 50 liralık hediye chip-para kazanacak. Akbank ayrıca Sevgililer Günü’nde sosyal medyada sürpriz ödülleriyle bu özel günü daha da güzelleştirecek.

Akbank "Şubat"a bir dizi kampanya sığdırdı

Akbank kredi kartlarıyla Gittigidiyor'dan 15 Şubat'a kadar Akbank kredi kartlarıyla tek seferde 500-999,99 TL arasında alışveriş yapanlar 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar da 100 TL chip para kazanıyor. Gittigidiyor'dan Akbank kredi kartlarıyla bu kampanyadan faydalanmak için yalnızca “GITTIGIDIYOR” yazıp 4566’ya bir SMS göndermek yeterli olacak. Akbank kredi kartlarının bir diğer Şubat ayı kampanyası ise Vestel ürünlerinde 12 taksit ya da 2 ay erteleme fırsatı. Akbank kredi kartlarıyla 29 Şubat'a kadar alışveriş yapanlar, 3 ve 6 taksitli işlemlerde +6 taksit, 10 taksitli işlemlerde ise "2 ay erteleme" gibi büyük avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Akbank kredi kartlarının Şubat avantajları kapsamında giyim alışverişleri de var. Akbank kredi kartlarıyla 29 Şubat'a kadar yapılacak tüm giysi alışverişlerinde +3 taksit, aynı dönemdeki kuyum alışverişlerinde ise 2 ay erteleme avantajı sunuluyor.

Alışverişini Akbank kredi kartıyla So Chic mağazalarından 29 Şubat'a kadar yapanlar ise 2. üründe yüzde 30 indirim kazanıyor. Alışveriş miktarı 300 TL üzerine çıktığında ise, kart sahibine Swarovski taşlı gümüş kolye hediye ediliyor ve +3 taksit avantajı da sunuluyor.

Akbank’ın Şubat ayındaki bir diğer kampanyası da Tatilsepeti'nde hem yüzde 50'ye varan "erkenrezervasyon indirimi. 9 taksit olanağı da sunan kampanyadan faydalanmak için 29 Şubat'a kadar başvuru yapmak gerekiyor. 


DİĞER HABERLERen Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-13 21:34