Halkbank’tan kredilerde sezon sonu indirimi

Halkbank’tan kredilerde sezon sonu indirimi

 

Halkbank, bireysel krediler alanındaki yeni kampanyası “2012 Sezon Sonu İndirimi”ni başlattı. Tüketici kredilerinde 30 bin TL’ye kadar masrafsız seçenek sunan Banka, müşterilerin küçük tutarlı ihtiyaçlarını ise piyasa şartlarına göre düşük faiz oranlarıyla karşılıyor.
 
Son başvuru tarihi 28 Eylül
Kişiye özel ödeme planı ve ilk taksiti 2 ay erteleme imkânı bulunan kampanyada konut ve taşıt kredileri için de özel fırsatlar sunuluyor. Aylık yüzde 0,45 faiz oranıyla başlayan kampanya için 28 Eylül tarihine kadar tüm Halkbank şubelerine başvuru yapılabiliyor.
 
Halkbank’ın avantajlı kredi kampanyalarını ve her bütçeye uygun finansman koşullarını yıl boyunca sürdürdüğünü vurgulayan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu şunları ifade etti:
“Bu sene bireysel kredi kampanyalarımıza bir yenisini daha ekleyerek, okulların ve yeni sezonun açıldığı bu dönemde kredilerde sezon sonu indirimine gittik. Böylece vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını avantajlı koşullarla ve kendi ödeme güçlerine uygun bir planlamayla karşılamalarına yardımcı olmak istedik. 2012 Sezon Sonu İndirimi’mizle müşterilerimizin yeni sezon hedeflerinin gerçeğe dönüşmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.”

Paylaş:

KONUT KREDİSİ