ANTARES KONUT

Projeyi Takip Et
Halil Sezai Erkut Caddesi, Kasalar Mevkii Etlik Keçiören / Ankara
Konut Sayısı : 613
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 263-298
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 600.000 - 950.000
BİRLİK YAPI GRUBUBİRLİK YAPI GRUBU PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Antares Nedir?
 
Samanyolun'da yer alan akrep takım yıldızının "kızıl dev" ya da "kalb al akrab" yani "akrebin kalbi" olarak anılan en parlak yıldızıdır.
Güneşten 60.000 kat daha parlak ve 400 kat daha büyük olan Antares, Samanyolu'nun parlak yıldızları içinde en kırmızı olanlar arasındadır.
Antares; büyüklüğü ve parlaklığı ile Başkent'e yakışan bir merkez olarak, bu ışığı yakın ve uzak çevresine daha şimdiden yaymaktadır.
410.000 m2.'lik toplam inşaat alanında; 222.000 m2. kapalı alana sahip dev alışveriş merkezi, 613 konutu kapsayan konforlu yaşam kuleleri ve iş merkezi ile sadece Ankara'nın değil Türkiye'nin gurur duyacağı bir yatırıma "Antares" adı ile imza atılmaktadır.
 
Nerededir?
 
Antares; Ankara'nın kuzeyinde Etlik Kasalar bölgesinde konumlanmıştır. Dünya standartlarını aşan konsepti ve mimarisi ile Başkent'in yaşam, alışveriş ve eğlence alanlarında yönünü değiştirecek bir yıldız olarak parlamaktadır.
Caddeler, bulvarlar ve çevre yolları ile sorunsuz karayolu ulaşımına sahip bölgede, otobüs, dolmuş ve Kızılay - Batıkent metro hattından bağlantılı alternatif ulaşım olanakları bulunmaktadır.
 
Güvenli
 
Ankara ilk kez; konut sahiplerinin ve konukların karşılandığı 340 m2'lik konforlu bir lobi alanı ile tanışıyor. Başlı başına bir buluşma, karşılama, yönlendirme ve bekleme alanı olarak konforlu tüm ayrıntıların düşünüldüğü lobiler, başta güvenliği sağlıyor.
Antares Konutları'nda her daire; blok giriş kapısına hakim olduğu görüntülü interkom tesisatına, 4 adet harici hat telefon girişi, salon, mutfak ve odalarda kablolu yayına uygun TV, telefon ve kablosuz internet ile dünyaya bağlanıyor.
 
Konforlu
 
Yeşil ve ferah bir çevrede konforla yaşarken, alışveriş, eğlence ve spora ilişkin seçeneklerin en kalitelisini ayağınızın dibine getiren Antares Konutları, yaşamı bütünüyle güzelleştiren eşsiz bir fırsat sunuyor.
Konut sahiplerinin ayrıcalıklı koşullarda yararlanacağı açık-kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, fitness, sauna ve hamam gibi olanakları içeren eşsiz spor kompleksi, Antares'in dünyasını daha da zenginleştiriyor.
 
Rahat
 
Ankara ilk kez; sahip olduğu 133.950 m2'lik alanın 50.000 m2'sini yeşile ayırmış bir proje ile tanışıyor. Şehirde yaşama ve büyüme avantajının, yeşilden uzaklaştırdığı "şehir insanına" Antares Konutları'ndan yemyeşil bir cevap geliyor. 
Antares; iki ayrı büyüklükteki 4 oda-salon konutlarında tam beslemeli jeneratörü ile kesintiye uğramayan birinci sınıf yaşam konforunu, her dairenin 2 araçlık kapalı otoparkı ile standartlaştırıyor.
 
Çağdaş
 
Antares Konutları'nda; deprem güvenli radye temel sistemi ile ısı ve sese giriş izni vermeyen mantolama tekniği kullanılıyor. Merkezi sisteminin ekonomisi ile kombinin bağımsızlığını sağlayan ön ödemeli, kalorimetreli merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi, çağdaş yaşamın ortak ama kendi içindeki bağımsızlığını yaşatıyor. Ahşap kapıları, mutfak ve banyolarındaki 1. Sınıf mobilyaları, parke ve mermer kaplamaları ile konforu konutların her köşesinde hissettiriyor.
 
Eğlenceli
 
Konut sahipleri özel geçiş ile ulaşılan, 222.000m2'lik inşaat alanına sahip bir Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne komşu oluyor. Real Hipermarket, Praktiker Yapı Marketi, elektronik marketleri ve hazır giyimden kuyumcuya 200'ü aşkın mağazası, dünya lezzetlerini de buluşturan food court alanı ve 15 salonlu dev sinema kompleksi ile Antaresliler alışveriş ve eğlencenin rahatlığına kavuşuyor.
 
Antares, akıllı konutların çağdaş olanakları ile 
"özel, güzel ve güvenli bir şehir hayatı" özleyenler için...

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ANTARES KONUT İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankarakecioren-etlikyeni-konut-projeleribirlik-yapi-grubu-antares-konut): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451