ALİNDA GOLD RESIDENCE

Projeyi Takip Et
Kuşadası / Aydın
Konut Sayısı : 86
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,+4+1
Metrekare Aralığı : 180
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 260000
ANCIN İNŞAATANCIN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2014 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
ALİNDA GOLD Residence projesi hayatı paylaşmayı ve hayatı daha yaşanabilir kılmayı kendine görev edindi ve tüm detaylarına bu ideali yansıttı.
 
 İnsanın gözüne hoş gelen kıvrımlı hatlarıyla, boylu boyunca uzanan lineer balkonlarıyla, gün ışığını içine alan banyolarıyla ve tabii ki artık standardımız haline gelen sosyal yaşam alanlarıyla ALİNDA GOLD Residence farkını şimdiden ortaya koyuyor. ANCIN İNŞAAT'ın malzeme ve işçilik kalitesinden ve detaycı yaklaşımından ise hiç  bahsetmeyeceğiz. Çünkü onu müşterilerimizin takdirine bırakıyoruz.
 
Unutmadan TRALLES GOLD projemizdeki sosyal alanlarımıza ek olarak ALİNDA GOLD'da haftanın tüm yorgunluğunu atabileceğimiz Türk hamamı da yer alıyor. Daha çok yeşil alan, daha çok sosyal alan, çevreye ve doğaya saygı ve misafirlerini en üst düzeyde ağırlamak ALİNDA GOLD Residence için vazgeçilmez.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomaydinkusadasi-yeni-konut-projeleriancin-insaat-alinda-gold-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451