EGE BİRLİK SEVGİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
09400 Kuşadası / Aydın
Konut Sayısı : 68
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 167 - 167 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 520 bin TL
EGE BİRLİK İNŞAAT LTD.ŞTİ.EGE BİRLİK İNŞAAT LTD.ŞTİ. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Büyük bir titizlikle metrekarelerle değil, santimetrekarelerle çalışarak mutlu paylaşımlarınız için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlıyoruz.
 
68 Adet tripleks villaları ile Sevgi Konakları standartların çok ötesinde; yalın, doğal, modern ve lüks bir yaşam tarzını sizlere sunuyor.
 
Masmavi gökyüzü, turkuaz bir deniz ve yemyeşil bitki örtüsü ile iç içe bir yaşam için tasarlanan 4+1 tripleks villalarımız; aydınlık, konforlu ve depreme karşı dayanıklı inşa edilmektedir. Şimdi ise size düşen yemyeşil bahçenin ve geniş terasların keyfini sürmek…
 
Denize 200 metre mesafede, 19.000 m2 arsa alanı, 68 adet tripleks villa, 2 adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzları, yürüyüş alanları ile SEVGİ KONAKLARI projesi sizlere ev sahipliği yapıyor.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutege-birlik-sevgi-konaklari-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451