SALUSVİZYON

Projeyi Takip Et
Nilüfer / Bursa
Konut Sayısı : 34
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 65-269
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 250.000 - 425.000
YEDSA İNŞAATYEDSA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Salusvizyon
 
Mitolojide Romalıların saglık tanrıçası olarak bilinen Salus, latincede saglık ve bereket anlamına gelir. Romalılar saglıgı kaybettikten sonra kazanmanın çok güç oldugunu, fizik ve psikolojik saglıgı korumanın önemini, daha M.Ö. 3. Yüzyılda biliyordu. Bu yüzyılda Roma’da Salus adına saglık ve bereketi temsil eden bir tapınak yapıldı.
 
Biz de o gün tapınakta eksik olan, bugün ise modern dünyanın vazgeçilmezi olan herseyi SALUSVIZYON’ da ayagınıza getirdik.
* Mevcut zemin FORE KAZIK sistemi ile iyilestirilerek bloklar altına 135 adet çapı 50 cm, boyu 8 mt BETON KAZIK lardan olusan zemin sistemi uygulanmıstır.SALUSVIZYON’la
kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz adına tüm imkanları düsündük ve sizlere yüksek standartlarda bir yasam alanı tasarladık.
* Beton Kazıklar üzerine 80 cm yüksekliginde tek parça Radye Jeneral Temel Sistemi kullanılmıstır. * Yeni deprem yönetmenligi standarlarının üzerinde güvenlik saglayan C30 Betonarme Betonu ve S420A sınıfı sertifikalı ve TSE’li Insaat Demiri kullanılmıstır.
SALUSVIZYON’ la Güvenli Bir Yasam:
Kontrollü Site Girisi, Çevre Aydınlatması, Bahçe Duvarı, 7/24 Kapalı Devre Kamera Sistemi, Görüntülü Çocuk Oyun Alanı, Bina Girisi ve Otopark Izleme Sistemi, Sifreli Sistem Bina Giris Kapıları, Otomatik Bariyerli Site Girisi, Deprem Sensörlü ve Kaçak Dedektörlü Dogalgaz Sistemi, Mutfaklarda Duman Algılama Sistemi, Elektrik Kesintisinde Kata Getirmeli Panoromik Yolcu Asansörü, Elektrik Tesisatı, Priz ve Anahtarlarda TSE’li 1. Sınıf Ürünler, Uydu Sistem TV Tesisatı, Termostatik Vana ve Kalorimetre Sistemli Merkezi Isıtma ve daha fazlası…
4+1, 3+1, 2+1 normal daire, bahçe dubleks, çatı dubleks ve home office seçenekleri ile yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, çocuk oyun parkı ve daha bir çok özelliğe sahip Salusvizyon evleri sizleri bekliyor.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercombursanilufer-yeni-konut-projeleriyedsa-insaat-salusvizyon): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451