FLORYA EVLERİ

AYRICALIKLI BİR YAŞAM...

Projeyi Takip Et
GEÇİT Osmangazi / Bursa
Konut Sayısı : 50
Konut Seçenekleri : 3+1,5+1
Metrekare Aralığı : 118
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 230000
NETİŞ GRUPNETİŞ GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Size, güvenilir, doğal ve güzel koşullarda hayatın keyfini çıkarma fırsatı sunan FLORYA EVLERİ; sektörün en itibarlı kurumlarından NETİŞ GRUP tarafından inşa ediliyor.
 
Konutların proje tasarımından teslimine kadar her aşamasında mesleki deneyime sahip uzmanlar ve işçiler titizlikle çalışıyor. 
 
FLORYA EVLERİ, Netiş Grup’un Bursa’ya kazandırdığı yeni ve önemli bir merkez. Hayallerin hedefe, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir proje.
 
3+1 ve 5+1 Dubleks seçeneklerine sahip modern, ıık ve elit 5 blok’ta 40 normal, 10 dubleks olmak üzere toplam 50 konuttan oluşan, kendinizi özlediğiniz atmosferin içinde bulacağınız bir konsept. Güzel zaman geçirmek ve hayattan özlediğiniz tadları almak istiyorsanız doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.
 
Sizi FLORYA EVLERİ’ne bekliyoruz.
 
GENEL ÖZELLİKLER
* Vaziyet planında belirtilen şekilde site çevresi güvenlik duvarları ile çevrilerek araç ve yaya girişi için güvenlik noktası oluşturulacaktır.
* Projemiz 4606,57 m2'lik arsa üzerine geliştirilecektir.
* Vaziyet planında gösterilen yeşil alanlar için otomatik kontrollü sulama sistemi kurulacaktır.
* Site içinde çocuk oyun alanları oluşturulacaktır.
* Site içinde çevre duvarını kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapalı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak, güvenlik merkezinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacaktır.
* Dijital IP tabanlı renkli görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Daireler, blok girişi ve site giriş kapısı ile sesli ve görüntülü iletişim kurabilecektir.
 
FİYATLAR
 
3+1 ARAKAT 285.000 TL
3+1 GİRİŞ KAT 275.000 TL
5+1 ÇATI DUBLEKS 365.000 TL

Dış Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercombursaosmangazi-gecityeni-konut-projelerinetis-grup-florya-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451