ALPİŞ TUANA EVLERİ

Projeyi Takip Et
Yeni Yalova Yolu 3 .Pınar Caddesi No: 250 Osmangazi / Bursa
Konut Sayısı : 356
Konut Seçenekleri : 2+1 , 2,5+1 , 3,5+1 , 4,5+1
Metrekare Aralığı : 120 - 280 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
Fiyat Aralığı : 260.000 - 495.000 TL
ALPİŞ İNŞAATALPİŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

  Alpiş TUANA EVLERİ BURSA’nın en değerli caddelerinden biri olan Yalova Yolu üzerinde şehrin en önemli cazibe merkezlerine çok yakın bir mesafede konumlanıyor. TUANA EVLERİ yeni yatırımların ortak noktası haline gelen Yalova Yolu üzerindeki eşsiz lokasyonuyla oturum veya yatırım tercihleriniz için en doğru adres olarak karşınıza çıkıyor.

         Kentin Kuzeyinde yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.

KUSURSUZ KARMA

51.000 metrekarelik bir alanda 13 blok 356 daire olarak yükselen TUANA EVLERİ; 2+1, 2.5+1, 3.5+1, 4.5+1 ve 5.5+1 gibi farklı yaşamların ihtiyaçlarını karşılayacak daire tiplerinin yanında cadde alışveriş merkezi, modern sosyal alanları ve zengin tesis seçeneklerini bir arada sunuyor.

KONFORLU DAİRELER VE EŞSİZ YAŞAM ALANLARI

Birbirinden şık ürünlerle tasarlanan TUANA EVLERİ’nin daire içlerinde; ahşap kaplama çelik kapı, görüntülü diafon sistemi, portmanto, lake daire içi kapıları, üçlü ankastre, mimari estetiğe uygun mutfak dolapları ve banyo dolabı ile klima standart olarak sunuluyor.  

TUANA EVLERİ’nde; 7/24 Güvenlik, Açık Otopark, Çocuk Oyun Parkı, Kamelya, Fitness Center, Kapalı Havuz, Türk Hamamı, Soyunma Odası ve Duşlar gibi ortak yaşam alanları yaşamınızı daha değerli kılıyor.

MESAFELERİ KISALTIYOR

TUANA EVLERİ’nin eşsiz lokasyonu mesafeleri kısaltıyor, hayatınızı kolaylaştırıyor. Birçok toplu taşıma aracı ile ulaşım imkanı ve ana arter yolların kesişim noktalarına yakınlığı ile şehrin her bölgesine ulaşım kolaylığı sunmasının yanında İstanbul – Bursa – İzmir otobanına yakın konumuyla dünya metropolüne sizleri sadece 45 dakikada ulaştırıyor.

AVM’LER, TİCARET MERKEZLERİ VE KAMUSAL ALANLAR YANI BAŞINDA

Şehrin en önemli noktaları arasında yer alan Kent Meydanı, Yeni Adliye Binası, Müftülük, Buttim, Tüyap Fuar Merkezi, Özel Ticaret Merkezleri, Dosab, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Oteller gibi özel ve kamusal merkezlerin dışında birçok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz  As Merkez, Anatolium ve IKEA gibi  alışveriş merkezleri TUANA EVLERİ’nin yanı başında.

 • Proje Adı : Alpiş Tuana Evleri
 • Yeri : Osmangazi / BURSA
 • Başlangıç Tarihi : 30.07.2015
 • Bitiş Tarihi : 30.12.2016
 • Daire Sayısı : 356
 • İşyeri Sayısı : 23
 • Blok Sayısı : 13 Blok
 • Kat Sayısı : 6 Kat
 • Proje Mimarı : Hasan SÖZÜNERİ
 • Toplam m² : 51.000 m²
 • Ortak Alan m² : 10.000 m²
 • Otopark : Açık

Dış Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutalpis-tuana-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451