ATAŞEHİR GOLDTOWER

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,5+1
Metrekare Aralığı : 74
Teslim Tarihi : 2015-01-01
BAYSAŞ İNŞAATBAYSAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Minimal Yaşam Tarzı (1+1)

Yalnız yaşamayı, minimal yaşam tarzını,çekirdek aile yaşamını benimseyenler için tasarlanmış 1+1 (74 m2) daire konseptlerimiz sizlere en konforlu ev hayatını yaşatacak. Evinizden ayrılmak istemeyeceksiniz.

Ferah Daire Yaşamı (2+1)

 

Ferah daire yaşamını, 1. sınıf kalitede malzeme ile üretilmiş ve dizayn edilmiş 2+1 (96m2)daire konseptlerimiz ile sizlere rahatlık ve konforu sunuyoruz. Yaşam tarzınıza göre tasarlayabileceğiniz kullanışlı dairelerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılacayak şekilde üretilmiştir.

Konfor Arayanlara 3+1

Ailenizin her ferdinin rahatı için hazırladığımız 3+1 (150 m2) daire konseptlerimiz geniş oda ve diğer bölümleri ile tüm ev sakinlerinin konfor taleplerine cevap verecek. Tüm ailenizin keyifl e vakit geçireceği dairelerimiz ile 3+1 ‘in konforunu yaşatmak için sizleri bekliyor.

Geniş Aile Yaşam Alanı 5+1

Geniş aile yaşamını benimsiyor, işinizi evinizden yürütüyor yada misafirlerinizin konforunu kendi konforunuz kadar önemsiyorsanız 5+1 (350 m2) daire konseplerimiz sizlerin aradığı daireler. Geniş terasında mutluluk dolu anlarınızı sevdiklerinizle paylaşırkeneşsiz İstanbul ve deniz manzarasına doyamayacaksınız.

Sosyal Yaşam

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projeleribaysas-insaat-atasehir-goldtower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451