İSTANBUL 216

Projeyi Takip Et
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 123
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 56
Teslim Tarihi : 2016-12-01
Fiyat Aralığı : 247000
BAYSAŞ İNŞAATBAYSAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Merkezinde insan var
Merkezinde insan olan, sakinlerinin şehrin yorucu temposundan uzaklaşacakları sosyal mekanlara sahip, manzaranın tüm daireler için önemli olduğu ve herkesin ihtiyaç duyduğu metrekarede yaşamasına imkan veren daire alternatiflerinin bulunduğu bir konsept oluşturulmuştur. Projenin ana ulaşım aksları üzerinde olması, Kadıköy’ün tüm Anadolu yakası için toplayıcı ve dağıtıcı konumu, projenin ne kadar önemli bir yerde olduğunun en iyi ifadesidir.
 
Merkezi konumu, mağazaları, sosyal alanları, çok alternatifli konut tipleriyle modern hayat ihtiyaçlarına paralel geliştirilen mimarisi ile tüm kullanıcılara konforlu bir yaşam sunmak hedeflenmiştir.
 
KONUM
İş, finans ve yaşam merkezi
Türkiye’nin ilk planlı kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayat bulacak İstanbul 216, Anadolu yakasının iş, ticaret ve finans aksı ulaşımının ana damarı olan E-5 karayolunun hemen yanıbaşında. Ulaşım alternatifleri, alışveriş merkezleri, spor ve kültür merkezleri, hastaneler ve eğitim kurumlarına yakınlığı ile İstanbul 216 ve yeni Fikirtepe yatırım değerini her geçen gün artıyor.
İstanbul Anadolu yakasının ana kavşak noktası ve en işlek ulaşım aksı E-5’in yanıbaşında yükselen İstanbul 216 günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor.
İstanbul 216, Kadıköy Şehir Hatları Vapur iskeleleri ve İDO iskelesi’ne 6 km, Harem Feribot İskelesi’ne 6 kilometre ve Kalamış Marina’ya 4.5 km uzaklıkta olmasıyla deniz yoluyla; Marmaray, Boğaz Köprüsü ve 2015’te hizmete girecek Avrasya Tüp Geçiş projesiyle Avrupa Yakası’na kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. 
İstanbul 216, İstanbul’u dünya çapında bir finans merkezi haline getirecek Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne 8 km uzaklığığla da sizi finans ve iş dünyasıyla bağlantıya geçirecek.
 
Zengin ulaşım alternatifleriyle İstanbul 216, başta yanı başındaki İstanbul Medeniyet Üniversite’si olmak üzere, Marmara Üniversitesi Göztepe ve Haydarpaşa, İstanbul Aydın Üniversitesi Kadıköy, Acıbadem Üniversitesi Ataşehir, Doğuş Üniversitesi Acıbadem ve Hasanpaşa, İstanbul Şehir Üniversitesi Üsküdar, Okan Üniversitesi Hasanpaşa, Özyeğin Üniversitesi Altunizade, Yeditepe Üniversitesi Göztepe yerleşkelerine yakın konumuyla dikkat çekiyor.
İstanbul 216, İstanbul’u dünya çapında bir finans merkezi haline getirecek Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne 8 km uzaklığığla da sizi finans ve iş dünyasıyla bağlantıya geçirecek. 
 
KONUTLAR
 
Huzura açılan pencere
İstanbul 216 Kadıköy’de huzuru bulacaksınız. Her detay daha iyi bir yaşam için hayatınızı kolaylaştıracak şekilde sizin için tasarlandı. Her köşesinde huzuru ve prestiji hissedecek ve yaşayacaksınız.
 
Yaşayacağınız dairenin büyüklüğü ne olursa olsun, her metrekaresi rahat ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Özel tasarım dolaplar ve ankastre ürünlerle donatılan çok fonksiyonlu mutfaklar ile evde zaman geçirmekten zevk alacak, modern banyolarda günün yorgunluğunu atacaksınız.
 
Eşsiz bir konuma sahip olan İstanbul 216 Kadıköy’de pencereniz İstanbul’a açılacak. Dört yanınızı İstanbul saracak, İstanbul’un dünyaca ünlü destansı güzelliği hep yanıbaşınızda olacak. 
 
Nefis demlenmiş bir çay ya da bol köpüklü Türk kahvesi; hangisini tercih ederseniz onu İstanbul 216 Kadıköy’de İstanbul Boğazı ve Adalar’a karşı yudumlama keyfine sahip olacaksınız. En güzel manzaraları evinize getiren İstanbul 216 Kadıköy’de pencereler huzura açılacak.
 
TİCARİ ALANLAR
 
Merkezinde insan olan proje
Toplam 3 bloktan oluşan, eşsiz şehir, Boğaz ve Adalar manzarasıyla Yeni Fikirtepe’nin prestijli yapılarından biri olacak İstanbul 216, sakinlerinin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak ticari alanları da bünyesinde barındırıyor.
 
Güney cephesinde yer alan ticari alanlar, kurumlara prestij kazandıracak
 
SOSYAL ALANLAR
 
Sizin için her şeyi düşündük
İstanbul 216’da spor merkezinden kafeye kadar tüm sosyal aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, huzur veren yeşil alanlar ve ticari alanlarıyla prestijli bir yaşam sizi bekliyor.
 
Her daire’nin ihtiyacını karşılamaya yeterli kapalı otoparka sahip İstanbul 216’nın tüm detayları, size prestijli bir yaşamı sunacak şekilde tasarlandı.
 
“Kadıköy’ün Balkonu” İstanbul 216, 
36 ay sıfır faizle satışa çıktı!
Baysaş İnşaat tarafından 80 milyon dolar yatırım değeriyle Fikirtepe’de hayata geçirilen İstanbul 216 projesi, metrekaresi 6 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. 
 
Kentsel dönüşüm çerçevesinde uzun bir zamandır yasal prosedürlerin devam ettiği İstanbul 216 projesinde satış süreci başladı.  
 
“Kadıköy’ün Balkonu” sloganıyla yola çıkılan projede, Temmuz ayından bu yana yüzde 20 oranında ön talep toplandı. 47 bin metrekare satılabilir alan; 42 bin metrekare ortak-sosyal alan ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan İstanbul 216’da 541 adet konut bulunuyor. Zemin artı 24 katlı 3 bloktan oluşan projede, alanları 50 ila 72 metrekare arasında değişen 8 çeşit 1+1; alanları 90 ila 111 metrekare arasında değişen 13 çeşit 2+1; alanları 160 metrekare olan tek tip 3+1’ler yer alıyor. İnşaatına Eylül 2014 tarihinde başlanan projenin yaklaşık 30 ay sonra teslim edilmesi hedefleniyor.
 
Metrekaresi 6 bin 500 TL’ye
Projenin yükseldiği bölgede fark yaratacağını belirten Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, “Fikirtepe’de Bağdat Caddesi’ne benzer birçok alan yaratılacak ve böylelikle insanlar günün her saatini dolu dolu yaşayabilecekler. Lokasyon açısından çok değerli olan bölge; ulaşım arterlerine, metrobüse ve metroya çok yakın. İstanbul 216 projemiz, metroya yürüme mesafesinde olduğu gibi Medeniyet Üniversitesi’ne, metrobüs ve marmaraya çok yakın bir konumda bulunuyor. Fikirtepe, markalı konutların yükseldiği bir bölge. Konut projelerinin yanı sıra finans kurumları ve bankalar da burada yer alacak. Dolayısıyla Fikirtepe, insanların her türlü ihtiyacını karşılayabileceği dolu dolu bir merkez olacak. Bu sebeple burada yaşam başladığında projenin metrekare birim fiyatı şu andaki fiyatların çok daha üzerine çıkacaktır” dedi. Projede şu an için metrekare birim fiyatlarının 6 bin 500 TL ila 7 bin TL arasında değiştiğini vurgulayan Aydın, lansmana özel kendi bünyelerinde 36 ay sıfır faizle konut satışı yaptıklarını sözlerine ekledi. 
 
İstanbul 216’da insanların boş zamanlarında güzel vakit geçirebilecekleri sosyal alanlara da geniş yer verdiklerini söyleyen Şemsettin Aydın, “Bu sosyal alanlar içerisinde açık ve kapalı havuz, fitness, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor” diye konuştu. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İSTANBUL 216 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projeleribaysas-insaat-istanbul-216): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451