ATAŞEHİR EMEKEVLER

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
K YAPIK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul’un konut sektöründe en hızlı gelişen ve yatırımlarında en çok prim kazandıran bölgesi olan ATAŞEHİR’de, K YAPI’nın da ortağı olduğu GREY YAPI ORTAK GİRİŞİMİ bünyesinde bu yıl içerisinde başlanacak olan ATAŞEHİR EMEKEVLER KONUT PROJESİ,  DOĞU ATAŞEHİR mevkiinde yer almakta olup, 57.755,73 m² alanda yaklaşık 1400 konutun olduğu en prestijli projelerdendir. Bölgenin yapılaşma anlamında kalitesini kat kat artıracak olan proje, sosyal tesis ve alanları, otoparkları ve kalite anlayışının üst seviyede olduğu konutları ile sakinlerine yepyeni kalite ve standartlar sunmaktadır.

 

Mimar Murat KARADUMAN tarafından kurulmuş olan K YAPI GAYRİMENKUL A.Ş., kurucularının 16 yıllık tecrübeyle geçmişte yapmış olduğu benzer çok sayıda başarılı projelerin verdiği temelle prestijli projelere imza atmak üzere yola çıkmıştır. Tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmayı amaç haline getirmiş olan K YAPI GAYRİMENKUL, markasının toplum tarafından SIRADIŞI, ÇAĞDAŞ, KALİTELİ, TEKNOLOJİK, DİNAMİK, UZMAN, MODERN  ve ÇEVRECİ değerlendirilmesini hedef olarak ortaya koymuştur.
 
Vizyon
Tüm sakinlerine değer veren, onların hayat standartlarını yükselten projeleri hayata geçirmektir.
 
Misyon
Çevre unsurlarına zarar vermeden, projelerinde yeşili koruyan ve çoğaltan, kalite ve güveni garanti eden, farklı olanı arayan ve daima en iyisini, en kalitelisini üreterek müşterilerinin memnuniyetini tek amaç edinmektir.
 
Sağlık, Emniyet, Çevre
K YAPI GAYRİMENKUL, yapacağı yapıların kalitesi ile birlikte sağlık,emniyet ve çevre konularında duyarlılığı da ön planda tutmaktadır. Bunun için hedefleri;
- Kaza Riskini Minimize Etmek,
- İnsanlara Zarar vermemek,
- Çevreye Zarar Vermemek
olarak  belirlemiştir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projelerik-yapi-atasehir-emekevler): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451