ATACİTY

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 23
Konut Seçenekleri : 3+1
Metrekare Aralığı : 135.00-135.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 290000TL-370000
KG İNŞAATKG İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Ataşehir! Güzel İstanbul’un Anadolu yakasındaki en gözde finans ve yerleşim alanlarını bünyesinde barındıran bu yeni ilçesindeki ilk projemiz 12 kat, 23 adet daire, 130 m² brüt alanlı dairelerden oluşmakta olup, diğer projelerimizdeki üstün kalitede uygulama yapılarak inşa edilmiştir. Tüm projelerimizde olduğu gibi aileniz ile paylaşacağınız güvenli ve kaliteli yaşam alanlarını sizlerin beğenisine sunmaktadır.
Proje Tanımı:
Projemiz Ataşehir Aşık Veysel Mahallesi, Gazi Sokak No:3’de konumlandırılmıştır. Her katta iki daire olmak üzere toplam 23 daire mevcuttur. Daireler 129 m² brüt 3+1 niteliğinde olup son deprem yönetmeliğine uygun, radye temel teknolojisi ile inşa edilmiştir. Odalar ahşap mobilya kapı, zemin laminant parke olup, duvarlar saten boyalıdır. Islak zeminlerde son trende uygun granit uygulanmıştır. Set araları, banyo ve tuvaletler yine aynı trende uygun seramik olup, aksesuarlar son dönem kalite ve görselliğini yansıtır. Daire giriş kapıları özellikli çelik kapıdır. Görüntülü diafon sistemi mevcut olup, 24 saat görüntülü güvenlik sistemine sahiptir. Her daire için bir araçlık kapalı otopark mevcut olup, bahçe düzenlemesi yapılmış ve çocuklarınızın güven içinde oynayabilecekleri oyun alanına sahiptir.
 
Binamızda ısı yalıtım sistemi(mantolama) ve kat arası yalıtım sistemi mevcut olup, pencereler pimapen marka ve camlar özellikli ısı camdır. Katlar arası ulaşımı rahatlatan kurtarıcı özelliğe sahip çift asansörlüdür. Her dairenin uydu tesisatı mevcut olup, rahat ve huzurlu bir yaşamın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projelerikg-insaat-atacity): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451