YUNUS EMRE

Projeyi Takip Et
ATATÜRK MH, MANDIRA CD NO: 21 / 4 Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 33
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 85.00-107.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 180000TL-320000
KG İNŞAATKG İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Ümraniye’nin gelişmekte olan mahallesi Esenevler’de inşaat kriterlerine yeni boyut getiren 11 katlı tek blok 33 daireli proje, çevreye uyumlu inşaat teknolojisiyle beğeni kazanmaktadır. Gerek dış cephe uygulaması, gerekse de fonksiyonel ve kullanım kolaylığı sağlayan iç mekan sunumlarıyla size ve ailenize hak ettiğiniz rahat bir yaşam alanı sağlamayı amaçlamaktadır.
Proje Tanımı:
Projemiz Ümraniye Esenevler Mah. Bozacı Sokak üzerinde konumlandırılmıştır. Tek blok olarak konumlandırılan binamız 11 katlıdır.Her katta üç daire olmak üzere toplam 33 daire mevcuttur. Daireler 107 m² brüt 3+1 ve 85 m² brüt 2+1 niteliğinde olup son deprem yönetmeliğine uygun, radye temel teknolojisi ile inşa edilmiştir. Odalar ahşap mobilya kapı, zemin laminant parke olup, duvarlar saten boyalıdır. Islak zeminlerde son trende uygun granit uygulanmıştır. Set araları, banyo ve tuvaletler yine aynı trende uygun seramik olup, aksesuarlar son dönem kalite ve görselliğini yansıtır. Daire giriş kapıları özellikli çelik kapıdır. Görüntülü diafon sistemi mevcut olup, 24 saat görüntülü güvenlik sistemine sahiptir. Her daire için bir araçlık kapalı otopark mevcut olup, bahçe düzenlemesi ve çocuklarınızın güven içinde oynayabilecekleri oyun alanına sahiptir.
 
Binamızda ısı yalıtım sistemi(mantolama) ve kat arası yalıtım sistemi var olup, pencereler pimapen marka ve camlar özellikli ısı camdır. Katlar arası ulaşımı rahatlaştıran kurtarıcı özellikli çift asansörlüdür. Her dairenin uydu tesisatı mevcut olup, rahat ve huzurlu bir yaşamın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.
 

YUNUS EMRE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiumraniye-yeni-konut-projelerikg-insaat-yunus-emre): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451