BEYKOZ VADİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
SOĞUKSU MH. KÖŞKYOLU SK. PAŞABAHÇE BEYKOZ/İSTANBUL Beykoz / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
MERT İNŞAATMERT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Teknik Özellikler

Dairelerin ve tüm ortak alanların ihtiyacını karşılayarak güçte jeneratör kullanılmıştır.Ortak olan sulama ve şebeke suyu kullanımı için, iki adet depo ve hidrofor bulunmaktadır. Her daire için iki telefon hattı,adsl,digiturk ve uydu yayını alt yapısı hazırlanmıştır.Dairelerde honey home akıllı bina otomasyonu sistemi kurulmuştur. Yangın,gaz kaçağı,hırsızlık dedektörleri mevcuttur. Dairelerin doğalgaz hatları çekilmiş olup sadece aboneliği başlatmak yeterli olacaktır. Dairelerde müstakil kombi ve yerden ısıtma sistemi mevcuttur. Ortak alanlarda 16 adet güvenlik kamerası, ana girişte elektronik bariyer ve 24 saat özel güvenlik elemanları bulunmaktadır.İnşaatta zeminde fore ve mini kazık çalışması yapılmış olup temel sistemi radye temelidir. Dairelerde Multitek görüntülü interkom sistemi mevcut olup site girişi ve blok girişi ile görüntülü görüşme ayrıca otopartlarla sesli görüşme yapılabilmektedir. Blokların altları tamamen kapalı otopark olup her daireye iki araçlık otopark ayrılmıştır.
AGM tarafından imal edilmiş Hidrolik asosörler otopark katına kadar inmektedir. Blok zeminlerinde özel imalat olan granit ve mermer (özel kesim elazığ taşı) asansör kenar kaplaması granit,duvarlar ise ithal duvar kağıdı ile kaplanmıştır

Daire Özellikleri

Mutfaklarda siemens marka ankastre ürünler kullanılmıştır.(Mikrodalga fırın,ankastre fırın,davlumbaz ve ocak).Mutfak dolapları Demsaş marka özel tasarım ahşap kaplamadır.Dairelerde Viesmann marka kombi kullanılmıştır.Hol ve mutfak zeminleri Seranit marka granik seramik kaplıdır.Odalar ve salon lamine parkedir.
Banyolarda Kütahya seramik,Artemis hidromasajlı küvet ve medus kompak duş teknesi kullaılmıştır.İdeal Standart vitrifiye kullanılmıştır.Banyo dolapları Orka Banyo tarafından yapılmış olup özel tasarım ve ahşap kaplamadır.

Dairelerde multi sistem klima altyapısı hazırdır.Doğramalar alman malı veka marka,ısı yalıtımlı pvc olup altın meşe kaplamadır.Duvalarda su bazlı ve antibakteriyel boya kullanılmıştır.Dubleks dairelerde merdivenler ahşap,korkuluklar aliminyumdur.İç kapılar Orpa Kapı tarafından özel olarak tasarlanmıştır ve ahşap kaplamadır ayrıca tüm kilit aksesuarlar Harfeledir.Çelik kapılar İmaj Kapı tarafından özel tasarlanmış, iç kapılarda uyumlu ahşap kaplamadır.

Sosyal Tesisler

Tenis Kortu

Basketbol ve voleybol sahası

Fitness Center

Havuz

Sauna

Çocuk bahçesi

Kapalı otopark

Kamelya oturma grubu

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasibeykoz-yeni-konut-projelerimert-insaat-beykoz-vadi-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451