MESA ORMAN ÇUBUKLU

Projeyi Takip Et
Çubuklu, Beykoz/İstanbul Çubuklu Beykoz / İstanbul Anadolu Yakası
MESA MESKENMESA MESKEN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mesa Mesken tarafından geliştirilen Mesa Orman Çubuklu projesinin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini, iletişim bilgilerini, daire teslim tarihini, daire tiplerini, daire büyüklüklerini ve özelliklerini haberimizde bulabilirsiniz.


MESA ORMAN ÇUBUKLU PROJESİNİN DAİRE TESLİM TARİHİ


Mesa Mesken güvencesi ile inşa edilen Mesa Orman Çubuklu projesinde daire teslim tarihi henüz netleştirilmemiştir.


MESA ORMAN ÇUBUKLU SOSYAL DONALTILAR VE ÖZELLİKLER


Mesa Mesken tarafından yapılan birçok projede olduğu gibi Mesa Orman Çubuklu projesinde de sakinlerinin sevdikleriyle keyifli vakitler geçirmelerini ve hayatlarını kolaylaştırmayı sağlayan birçok sosyal donaltı ve özellik sunuluyor. Henüz lansmanı yapılmayan Mesa Orman Çubuklu projesi bünyesinde belli olan sosyal donaltılar ve özellikler arasında toplu taşıma, açık ve kapalı otopark, yeşil alan, 7/24 güvenlik, sosyal tesis, hamam, sauna, basketbol sahası, yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk parkı ve spor salonu yer almaktadır.


MESA ORMAN ÇUBUKLU PROJESİNDE DAİRE TİPLERİ VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ


Henüz lansmanı yapılamayan Mesa Orman Çubuklu projesinin lansmanının yapılmasının akabinde proje dahilinde yer alan daire tipleri ve daire büyüklüklerinin belli olması beklenmektedir.


MESA ORMAN ÇUBUKLU PROJESİ NEREDE?


Mesa Orman Çubuklu projesi İstanbul Anadolu yakası semtleri arasında yer alan Beykoz’un Çubuklu Mahallesi’nde yer almaktadır.


MESA ORMAN ÇUBUKLU DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ


Mesa Mesken tarafından İstanbul/Beykoz’da geliştirilen Mesa Orman Çubuklu projesinin lansmanı henüz yapılmadığından daire fiyatları ve ödeme seçenekleri belli olmamıştır. Mesa Orman Çubuklu projesinin daire fiyatları ve ödeme seçenekleri açıklandığında haberimiz güncellenecektir.


MESA ORMAN ÇUBUKLU İLETİŞİM BİLGİLERİ


Mesa Orman Çubuklu projesi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek, güncel fiyat listesini öğrenmek, kampanya ve indirimler hakkında bilgi edinmek için firma ile iletişime geçebilirsiz.


Telefon: 0312 291 5000
Mail: [email protected]
Web Adresi: [email protected]

Dış Resimler

MESA ORMAN ÇUBUKLU İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmesa-orman-cubuklu-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451