BOLELLİ KONAK

YENİ BİR MASAL BAŞLIYOR

Projeyi Takip Et
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 34
Konut Seçenekleri : 6+1
Metrekare Aralığı : 249
Teslim Tarihi : 2015-01-01
BOLELLİ İNŞAATBOLELLİ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bolelli Konak bir masal gibi kurgulandı, hayallerle tasarlandı, kaliteyle nakış nakış işlendi, sevgiyle ve umutla harmanlandı... Bolelli Konak göz kamaştırıcı mimarisiyle kalbinizdeki yerini almaya hazırlanıyor. Seçkin komşularınızla ayrıcalıklı bir hayata ne dersiniz? Çağdaş yaşamın tüm gereksinimleri ve tarihi mimari dokusuyla model proje sınırlı sayıda sahibini bekliyor...

İstanbul'un akciğerleri villa şehri Çekmeköy'de, doğanın tam ortasında, kurgulanan eşsiz yeni yaşam şeklini, tüm güzellikleri ile doyasıya yaşayacaksınız. Eve doğa'dan ilham aldık... Bolelli Konak'ta villa mimarisinin sınırlarını sonuna kadar zorlayarak ahşap ve çevre dostu ürünleri kullanarak doyumsuz güzellikte yeni yaşam şeklini kurguladık...

Geniş, rahat ve konforlu olarak dizayn edilmiş olan Bolelli Konak'ta, yaşam alanları kurgulanırken tüm incelikler düşünüldü... Tasarım ve mimari fonksiyonelliği sayesinde., kendinize özel yaratabileceğiniz alanlar da, yeni evinizde vakit geçirmenin ayrı bir mutluluk olduğunun farkına varacaksınız.

Deprem korkusu olmadan aileniz ile huzur içinde yaşayabilmeniz için gerekli tüm teknolojik önlemlerin alındığı projede hayata daha mutlu ve güvenle bakacaksınız.

Temel felsefemiz; Kaliteli Yaşam Herkesin Hakkı...

Bolelli Konak'ta sıradışı tasarım ve kaliteyi her ayrıntıda görebilirsiniz. Bahçe görselliğinden ahşaptaki dokuya kadar kaliteyi hissedebilirsiniz. Özellikle yaşam kalitesini arttıracak ürün tercihi yapılan Bolelli Konak'ta her ayrıntı titizlikle hazırlandı.

Kaliteli yaşam, Bolelli Konak'ta bir slogandan çok daha öte. İçinden çıkmak istemeyeceğiniz dolu dolu kaliteli bir hayat sizin olsun istemez misiniz?

Üstelik İstanbul'un yeni cazibe merkezi Çekmeköy'de kalıcı ve kazandıran bir yatırıma dönüşerek ultralüx villaızda bir çok özelliği bir arada bulabileceksiniz.

Bolelli Konak'ta modern ve tarihi dokuyu birlikte kurgulayarak yeni nesil yaşam çizgilerini bulabileceksiniz.

Bolelli Konak projemiz 12.000 m2 arazi üzerine 34 triplex villa olarak tasarlandı. Her villa 4 ayrı yaşam 4 ayrı komşuluğu simgeliyor. Geleneksel kültürün yavaş yavaş kaybolduğu günümüzde yok olmaya yüz tutmuş komşuluk kavramı yeniden hayat buluyor Bolelli Konak'ta... Bu ayrıcalıklı hayatı seçkin komşularınızla doyasıya yaşayacaksınız.

Bolelli Konak'ta hayallerdeki gibi bir çok değer bir arada...

Açık, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, türk hamamı, duş kabinleri, buhar odası, çocuk havuzu, oyun odası, özel otopark, 24 saat güvenlik, koşu parkuru, spor center, oyun parkı, basketbol, tenis kortu ve daha yazamadığımız bir çok kaliteli detay Bolelli Konak sakinlerini bekliyor olacak...

Proje, İstanbul'un akciğerlerinde Çekmeköy'de konumlandırılmıştır. Özellikle bu bölgenin villa yapılandırılmasında başı çekmesi projenin konumlandırılmasında etken olmuştur. Ayrıca İstanbul'un bir metropol olarak yeni yerleşim alanlarına bölünmesi bu bölgeyi bir merkez ve cazibe alanı haline getirmiştir. Gayrimenkul yatırımcıları ve sektör ileri gelenleri bölgeyi gayrimenkul kazancı açısından son derece önemsemektedir. 

Genel Özellikler

* Site çevresi ve içi genel aydınlatma sistemi

* Yaya ve araç kontrollü giriş kapısı ve güvenlik

* Site çevresi güvenlik kameraları

* Merkezi uydu bağlantısı ve tv sistemi

* Basketbol ve voleybol sahası

* Site içi interkom (haberleşme sistemi)

* Misafir otoparkı

* Site içi yaya yolları, peyzaj çalışmaları

* Yüzme havuzu, açık-kapalı

* Çocuk yüzme havuzu

* Fitness center

* Sauna, şok duş

* Buhar odası

* Duş kabinleri

* Türk hamamı

* Cafeterya

* Oyun alanları

Villa içi özellikler

* Hobi odası

* Bağımsız kombi sistemli ısınma

* Klima alt yapısı

* Şömine

* Açık teras sistemi

* Size özel otopark

* Teknik kontrol odası

* Merkezi güvenlik sistemi

* İnternet ve uydu bağlantısı

* Site kontrol sistemine bağlı alarm

* Ses ve ısı yalıtımı

* Genel otopark

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projeleribolelli-insaat-bolelli-konak): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451