LİDYAFLATS

Projeyi Takip Et
TAŞDELEN SOĞUKPINAR MAH. Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 136
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 90
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 227000
LİDYA YAPILİDYA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Teslim Tarihi : Hemen Teslim

İstanbul'un en değerlenen bölgelerinden biri olan Çekmeköy'de hayata geçirilen Lidyaflats, lokasyonu, konumu ve dairelerin iskânlarının alınmış olması ile dikkat çekiyor.

Toplam 136 konuttan oluşan projedeki son dairelerin satışta olduğu Lidyaflats projesinde hâlihazırda var olan komşularınız, sıcak bir yaşam alanı, geniş salonlar, büyük mutfak ve odalarla ferah bir evde yaşama hayaliniz gerçekleşiyor.

Akıllı ev alt yapısıyla teknolojiyle senkronize bir yaşamın konforunu sağlayan Lidyaflats projesinde her detay incelikle düşünülmüş ve yaşamınızı pratikleştirecek tüm detaylarla zenginleştirilerek hayata geçirilmiş. Sadece son daireler için satışların devam ettiği Lidyaflats projesinde iskânlı ve hemen yaşamaya hazır olan dairenizi % 1 KDV avantajından yararlanarak satın alabilirsiniz.

SOSYAL YAŞAM

LidyaFlats sizi dinlendirecek, çocukları oyunla eğitecek iyi tasarlanmış geniş bahçelerle çevrili. Ortak kullanım alanları ailenizdeki her bireyin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlandı.

İçerisinde istediğiniz anda bütün stresinizi atabileceğiniz bir bahçe, formunuzu koruyabileceğiniz bir fitness ve tenis kortu, çocuklarınızla eğlenebileceğiniz bir havuz ve oyun alanı, aksamları arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir cafe, sabahları doğanın içinde geziniyormuş gibi hissedeceğiniz bir yürüyüş parkuru ve çok daha fazlası olan özel bir yaşam..


- Profesyonel site yönetimi
- 7/24 saat özel güvenlik
- Yürüyüş ve Koşu parkuru
- Açık - Kapalı yüzme havuzu
- Acik – Kapalı otopark
- Fitness
- Çocuk Oyun Parkı
- Tenis Kortu

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projelerilidya-yapi-lidyaflats): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451