MODAKENT ÇEKMEKÖY

Projeyi Takip Et
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 227
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 72
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 175000
MODAKENT GAYRİMENKUL YATIRIMMODAKENT GAYRİMENKUL YATIRIM PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kentsel dönüşümde tamamen yeni bir moda yaratma düşüncesiyle yola çıkan Modakent yeni projesi için emlak sektörünün yükselen değeri Çekmeköy'ü tercih etti. 7 bloktan oluşan 227 konutluk Modakent-Çekmeköy projesi, konumu, mimarisi, yüzme havuzu, yürüme yolları, oyun parkı, otopark alanı, çevre düzenlemesi ve hayatı kolaylaştıran diğer ayrıntılarıyla sadece bir yaşam alanı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda cazip m2 fiyatıyla yaşam biçimi vaat ediyor. 

12.000 m2 alana kurulu 7 Blok, 227 konut

Modakent-Çekmeköy, İstanbul-Şile yolu üzerinde bulunan Çekmeköy-Taşdelen mevkiindeki 12.000 m2 alan üzerine kurulmuş durumda. İstanbul-Şile yoluna sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde bulunan proje, 35.000 m2 inşaat alanına sahip ve bulunduğu çevrenin çehresini değiştirecek özelliklerle öne çıkıyor. Modakent-Çekmeköy, her biri havuzun da bulunduğu avluya bakan 7 blokluk 227 konuttan oluşuyor. Her biri 10 katlı bloklarda 4 farklı daire tipi söz konusu. 72 m2 1+1, 119 m2 2+1, 139 m2 3+1 ve 127 ile 241 m2 arasında değişen bahçe dubleksleri farklı kullanıcı tipi ve bütçelere çeşitli alternatifler sunuyor.

5.300 m2 çevre düzenlemesi, 3.500 m2 otopark alanı

Sadece bir yaşam alanı sunmakla kalmayan ve bir yaşam biçimi vaat eden Modakent-Çekmeköy projesinin 12.000 m2'lik arazisinin 5.300 m2'si çevre düzenlemesi olarak ayrılmış durumda. Söz konusu çevre düzenlemesinde "U" biçiminde konumlandırılan 7 adet bloğun ortasında 200 m2'lik açık yüzme havuzu ve 12 m2'lik çocuk yüzme havuzu yer alıyor. Yürüme yollarının yanı sıra, bank ve kamelyalarla süslenen yeşil alanlar dışında, ayrıca 200 m2 büyüklüğünde kauçuk zeminli bir oyun alanı da yer alıyor. Ayrıca havuz, oyun parkı ve yeşil alan gibi ortak alanların altı 3.500 m2'lik otopark alanı olarak ayrılmış durumda.

Uygun aidat dahil her ayrıntı düşünülmüş

- Islak zeminlerde Vitra, davlumbaz, set üstü ocak ve fırında Franke, bataryalarda Artema gibi seçkin markalar dahil her bir ayrıntının büyük bir titizlikle ele alındığı Modakent-Çekmeköy sakinlerine her bir detayın tesis edildiği bir kompleks sunuyor.

- Her blokta yer alan 8 kişi kapasiteli 2'şer adet asansör bina içindeki konforu arttırırken, 3 adet uydu anteninden oluşan merkezi TV yayını ve internet kullanımı için hazırlanan Superonline fiberoptik kablo gibi altyapı yatırımları Modakent-Çekmeköy sakinlerinin modern çağın teknolojilerinden tam anlamıyla faydalanmasını sağlıyor.

- Kapalı otopark üzerinde kalan yeşil alanda bitki köklerine kimyasalların zarar veremeyeceği özel izolasyon malzemesi kullanılmıştır.

- Tüm binalardaki dairelerin pencereleri güvenlik, temizlik ve havalandırma açısından çift açılımlı olarak tasarlanmıştır. Öyle ki giydirme cepheye sahip daireler dahi çift açılımlı pencere aksesuarları sayesinde aynı kolaylıklara sahiptir.

- Projenin temelinden çatısına kadar her noktasında özel malzemeler kullanılarak güvenlik, ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmellik sağlanmıştır. Daire aralarına isabet eden duvarlar daha kalın örülerek komşu daireler arasındaki ses alışverişi minimize edilmiştir. Çıkmaya rast gelen birinci kattaki dairelerin, çıkma altları mantolanmak suretiyle ısı yalıtımı sağlanmıştır.

- Modakent Çekmeköy projesinde kullanılan ısı paylaşım sistemi sayesinde, merkezi sistemin ısınma konforu ile kombinin "ısındığın kadar ödeme" avantajları birleştirilmiştir. Isınmanın yanında sıcak su ihtiyacı da aynı sistemle çözüldüğünden, Yönetim Hizmetleri şirketi ile yapılan anlaşma çerçevesinde çevre düzenlemesi, temizlik ve güvenlik gibi temel hizmetler son derece uygun bir aidatla sağlanmış olmaktadır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projelerimodakent-gayrimenkul-yatirim-modakent-cekmekoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451