REŞADİYE VADİ KONAKLARI

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET CD, NO:74 , ALEMDAĞ , REŞADİYE Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
PARLAR İNŞAATPARLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İstanbul'da Anadolu yakasının gözde beldesi Reşadiye'de (çekmeköy-alemdağ) Kozyatağı'na 25 km (20,25dk.) mesafede, yaklaşık 12 dönüm imarlı arazi üzerine tasarlanmış,müstakil yüzme havuzlu 14 adet konak,sağlıklı huzurlu ve güvenli bir yaşam için sizleri bekliyor.
Reşadiye Vadi Konakları,oldukça sağlam bir zemin üzerine,arazisinin zemin etüdleri de yapılarak,yeni deprem yönetmeliğine göre projelendirilmiştir.
Betonarmesinde C-30 hazır beton ve S420a betonarme çeliği kullanılarak Radye temelli inşa edilen konaklar,uygulanan Temel Bohçalaması ve Dış Cephe Mantolaması sayesinde ısı ve su izolasyonludur.24 saat özel güvenlik ile korumalı sitede,bahçe(havuz) katı+giriş katı + 1.kat + çatı katından oluşan tripleks konaklar (brüt 350m2), kat irtifakı tapulu, natamam olarak satışa sunulmuştur.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projeleriparlar-insaat-resadiye-vadi-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451