KASABA

Projeyi Takip Et
Ömerli Mah. Kasaba Sitesi, Ayvalı Çiftliği Cad. A1 Blok No: 80H/1 34797 ÖMERLİ Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 156
Konut Seçenekleri : 1+1,3+1,4+1,6+1
Metrekare Aralığı : 120
Teslim Tarihi : 2017-12-01
Fiyat Aralığı : 720000
İŞ - ALTINHASİŞ - ALTINHAS PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

KASABA’YA HOŞ GELDİNİZ.

90’lı yılların sonunda bir hayal olarak başlayan ve Mayıs 2000’de hayata geçirilen Kasaba, üstün nitelikleriyle yalnızca Ömerli bölgesine değil, tüm Türkiye’ye model olmuş benzersiz bir yaşam projesi. 

Kasaba projesi, gayrimenkul sektöründe standartları yeniden tanımlayan, nitelik ve kalite algısını çok yükseklere çıkaran bir marka konumunda. 

Toplamda 5 etaptan oluşacak Kasaba’nın 1. etabı Mart 2003’te, 2. etabı ise Temmuz 2004’te sahiplerine teslim edildi. Şehrin hemen yanında doğal ve huzurlu atmosferiyle 280 ailenin hayatını değiştiren Kasaba, bölgedeki diğer projelere de örnek teşkil etmekte. 

Kasaba’nın 3. etabında yer alacak 156 konutluk yeni bölüm de İş Altınhas yatırımı ile hayat buluyor. 

Kendini kanıtlamış, bölgenin değerine değer katmış bu projenin yeni etabında huzurlu ve dingin bir yaşam hayal ediyorsanız size şimdiden “Merhaba” demek istiyoruz.

 

SOSYAL TESİSLER VE HİZMETLER

Kasaba hayatı birçok eğlence barındırıyor. İster açık veya kapalı yüzme havuzlarında yaz-kış yüzerek fit kalabilir isterseniz açık ve kapalı manejlerimizde binicilik dersleri alabilir, site içindeki patikada ve ormanda ata binebilirsiniz. 

Kasaba Sosyal Tesisleri’nde yer alan café ve restoranda da ister sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilir, isterseniz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Sosyal 

Tesisler

+ Kasaba Sosyal Kulübü (Restaurant / Bar / Etkinlik Alanı)

+ Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları

+ Binicilik Kulübü (Açık ve Kapalı Manej)

+ Fitness ve Yoga Salonu

+ Tenis Kortları

+ Basketbol ve Voleybol Sahaları

+ Jogging Parkuru

Hizmetler

+ 7/24 Ambulans ve İtfaiye

+ Tamir ve Denetleme Ekibi

+ Peyzaj Düzenleme ve Koruma Ekibi

+ Veteriner

+ Market

+ Kuaför

 

KONUM VE ULAŞIM

1.ve 2. Köprüden ; Şile yolu takip edilip Ümraniye Tepeüstü’nden Nevzat Demir BJK tesisleri geçilir. Şile yolu üzerinde 3. Ömerli sapağını geçtikten sonra Beykoz tabelasından U dönüşü yaparak sağda bulunan Aytemiz Petrol’den 50 metre sonra Kasaba Sitesi levhaları takip edilerek projeye ulaşılabilir.

3. Köprüden ; Hüseyinli Mahallesi çıkışından İstanbul’a doğru devam edilerek Sırapınar Mahallesi’ne gelmeden sağa dönüş yapıldığında Kasaba Sitesine gelinir. Kasaba projesi Kuzey Marmara otoyolu Anadolu Yakası 2. çıkışa yalnızca 2.5 km mesafededir. 

 

Dış Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

İç Resimler

KASABA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-omerliyeni-konut-projeleriis-altinhas-kasaba): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451