POLAT PARK

Projeyi Takip Et
TAŞDELEN Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 40
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 69- 185
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 147.000 - 330.000
POLATUS YAPIPOLATUS YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İki bloktan oluşan Polat Pak konutlarında tüm daireler hem havuz, hem de doğa ile birleşen şehir manzarasına sahiptir.

Modern mimarinin, kalite ve estetikle buluştuğu Polat Park konutları yeni yaşamınıza zevk katacak.

Modern mimarisi ile İstanbul'un yeni yerleşim merkezi Çekmeköy-Taşdelen bölgesinde yükselen Polat Park konutlarında sıcak bir yuva sizi bekliyor. Farklı tip daire seçenekleriyle 1+1'den 4+1'e kadar toplam 40 konuttan oluşan Polat Park konforun ve kalitenin buluştuğu adrestir.

LOKASYON

Şile Otobanı, yeni İstanbul Metrosu, 3.Boğaz Köprüsü bağlantısı, TEM Otoyolu gibi ana ulaşım hatlarının yanıbaşında bulunan Çekmeköy-Taşdelen'de yaşamak ister misiniz? Ümraniye IKEA ve Meydan AVM'ye 9 km mesafede bulunan Polat Park konutları, Anadolu Yakası'nın yeni merkezi Çekmeköy'de inşa edilmekte olan Özyeğin Üniversitesi'nin yeni çevreci kampüsünün de yanıbaşında yer almaktadır.

YAŞAM

Polat Park'ta yaşam dört duvardan ibaret değildir. Kapalı garajınızdan dışarı çıkmadan ulaşacağınız evinizde sıkıldığınız anda; ister spor salonunda stresinizi atıp saunada rahatlayın, isterseniz havuzun kenarında güneşin tadını çıkarın. Karar sizin...

Polat Park konutlarında sevdikleriniz ve siz aradığınız huzuru ve konforu bulacaksınız. Dilerseniz bahçe katlarında doğanın keyfini, teras katlarda gökyüzünün özgürlüğünü ya da her katta sizleri bekleyen konforu yaşayabilirsiniz.

Yeni evinizde "Yan komşudan ses geliyor!" şikayetini duymayacaksınız. Çünkü komşunuzla ortak duvarınız olmayacak. Polat Park konutları hem kullanışlı hem de son derece fonksiyonel daire planlarına sahiptir. Aydınlık, rahat ve kullanışlı.

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-tasdelenyeni-konut-projeleripolatus-yapi-polat-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451