EVİMKADIKÖY

KADIKÖY'DE HAYATA DAİR NE VARSA...

Projeyi Takip Et
MERDİVENKÖY MAH. MANDIRA CAD. YILDIRIM SOK. NO:55 Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 2500
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 47-697
Teslim Tarihi : 2015-10-01
Fiyat Aralığı : 245.000 - 4.438.000
ANKA GYOANKA GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Künyesi

Proje Adı : Evim Kadıköy
Yeri : Kadıköy
Arsa Alanı: 38.600 m2
Yeşil Alan : 17.400 m2
Konut Adedi : 2.650 m2
Konut Büyüklükleri : 46-696 m2
Mimarlık ofisi : AE Mimarlık
Sosyal Olanaklar : Resepsiyon, Concierge, Housekeeping, Daireye özel malzeme deposu, 24 saat güvenlik, Business center Zen bahçeleri, Toplantı odası, Kütüphane, Sinema Odası, Salon Lounge, Sauna, Fitness, Squash Court, Çocuk oyun odası, SPA, Açık-Kapalı yüzme havuzu
Evim Kadıköy'de, günün nasıl geçtiğini anlamayacağınız birçok sosyal aktiviteyle iç içe olacaksınız. İster kahvaltıdan önce biraz yüzün, isterseniz günün yorgunluğunu otantik bir masajla üzerinizden atın.

Evim Kadıköy'de gün siz ne zaman isterseniz o zaman başlar, istemediğiniz sürece de bitmez.

Açık/Kapalı havuz, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, yürüyüş/koşu parkuru, kütüphane ve okuma odası gibi aktiviteler de sizi bekliyor olacak. Ayrıca resepsiyon, concierge, 24 saat güvenlik, business center, toplantı odası, housekeeping ve daireye özel tahsisli depo gibi residence hizmetlerden de faydalanacaksınız.

Proje açık adresi : Merdivenköy mah. Mandıra cad. Yıldırım sok. No:55 Kadıköy/İstanbul

İstanbul'un en modern ve en yeni yaşam merkezi...

EvimKadıköy, Kentsel Dönüşüm Projesi'yle Kadıköy'ün gelişen yüzü olan Fikirtepe'deki ilk ve en modern mimari eserlerden biri. Bölge, yeni oluşum tamamlandığında modern yapılardan oluşan, yolların ve ulaşımın en optimum şekilde planlandığı, caddelerinde prestijli mağazalardan oluşan alışveriş imkanlarının sunulduğu yepyeni bir çehreye kavuşacak. Bu da EvimKadıköy'den daire sahibi olacaklara, yaşayacakları semt olarak yüksek bir sosyal yaşam vaat ediyor.

EvimKadıköy prestijli bir yaşam sunmasının yanında, şehirde nadir bulunan merkezi konumu sayesinde yatırımcısına da kısa sürede yüksek kazanç sağlayacak. Aynı zamanda lokasyon bakımından Kadıköy'ün en önemli noktasında adeta bir vitrin oluşturacak.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projelerianka-gyo-evimkadikoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451