DEMİRLİ SUADİYE EVLERİ

Projeyi Takip Et
ŞEMSETTİN GÜNALTAY CD,ŞEN PALAS APT. NO 19 / 6 ŞENESENEVLER KADIKÖY SUADİYE Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 46
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 103.00-103.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 450000-950000
DEMİRLİ İNŞAATDEMİRLİ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

1969 yılında İnşaat Sektöründe faaliyete başlayan Demirli İnşaat, 70’li yıllarda İstanbul-Anadolu yakasında modern ve lüks yerleşim birimlerini yaşama geçirmiştir. Erenköy, Göztepe, Suadiye, Kızıltoprak ve Moda’da tasarlamış olduğu konut alanlarını inşaa ederken, çağın en gelişmiş yapı elemanları ve teknolojilerini kullanarak bilgi ve tecrübesini sunmuştur.


•80’li yıllarda Türkiye bünyesinde görülen gelişim ve değişimle birlikte, Demirli İnşaat’ta tecrübe ve hizmetlerini geliştirmiş, 1981 tarihinden itibaren konut yapımı yanında yeni bir alana, taahhüt işlerine de el atmışlardır. Çok kısa bir zaman diliminde tasarımını yapıp inşaa ettikleri projeler ile bir kez daha bu alanda da tecrübelerini sunmuşlar ve isim sahibi olmuşlardır. Bu önemli taahüt işleri arasında otobüs terminalleri, sigara fabrikası, sanayi sitesi, okul, hastane, spor kompleksi bulunmaktadır.


•İnşaat sektöründe 1969 tarihinden bu yana 41. yılını kutluyan Demirli İnşaat, kusursuz tasarlanmış mimari konsepti, teknolojik alt yapısı ve güvenlik donanımı sağlam, lüks konut projelerinin tüm avantajlarını taşıyan, temeline kendi imzalarını attıkları micro bir dünya inşaat ederek müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine cevap vermeyi misyon edinmiştir.
•Hızla değişen Türkiye’de önemli projelerin altına imza atan Demirli İnşaat, beş kardeşten kurulu bir aile şirketidir. 40 yıldan bu yana lüks konut inşaatından, sanayi tesisleri, spor kompleksleri, okul, hastane gibi taahhüt işlerine kadar çeşitli önemli projelere imzasını atan Demirli İnşaat’ın bünyesinde üç firma bulunmaktadır. Bunlar;

 

1.DEMİRLİ KARDEŞLER İNŞAAT SAN.VE TİC. A.Ş.
2.DEMİRLİ İNŞAAT YAT.SAN.VE TİC.A.Ş
3.DEMKAR Yapı Turizm Eğitim İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.

olup, Türkiye’nin önde gelen İnşaat Şirketleri arasında köklü ve saygın bir yer elde etmiştir.

 

•Güçlü ve deneyimli kadrosu, zengin alt yapısı ve engin tecrübesi ile Türkiye’de İnşaat Sektörü’ne imzasını atmış olan Demirli İnşaat, teknolojinin akıllı kullanımını, mimari mükemmelliği ve modern çizgisi ile insanı geleceğe taşımayı misyon edinmiştir.


•Bünyesindeki bu firmaların Yönetim Kurulu Üyeleri Demirli ailesinin kardeşlerinden Harun Demirli, Şeref İbrahim Demirli, Mehmet Erkan Demirli, Halit Kaya Demirli ve Mahmut Demirli` dir.
 

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-suadiyeyeni-konut-projeleridemirli-insaat-demirli-suadiye-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451