YASA KULE

TÜREV İNŞAATTÜREV İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Türev İnşaat

TÜREV İNŞAAT 2006 yılında sizlerle konut sektöründe rahat ve lüks yaşam alanları yaratmak için kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren projelerine kentsel dönüşümün merkezi İstanbul Kartal ilçesinde aralıksız devam etmiştir. Konut sektöründeki tecrübesini Home Office konsept kule çalışmalarıyla devam ettiren Türev inşaat, kentsel dönüşümün mimarisiyle bütünlük sağlayan kule çalışmalarını önümüzdeki yıllarda yatırım alanı olarak belirlemiştir.

VİZYONUMUZ

Vizyon mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki büyük kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek; üretim pazarlama, satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürecek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliği ile kendisi yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Türkiye’de insanların hayatında gerçekten fark yaratan konut konseptleri üreten birkaç markadan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bu vizyona ulaşabilmenin daima yenilikçi rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen TÜREV inşaatın misyonu ; geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır. Her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır.

Değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projeleriturev-insaat-yasa-kule): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451