METSAN NEXUS

Projeyi Takip Et
HÜRRİYET MAHALLESİ, ERLER SOKAK NO:5 YAKACIK Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 439
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1+5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 51
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 298000
METSANMETSAN PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
KARTAL, GELECEKTE NEXUS’LA ANILACAK
 
Şehrin Siluetine Ustaca Dokunuş Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ve Metsan İnşaat ortaklığında, Kartal’da gerçekleşecek olan Metsan Nexus, tüm etapları tamamlandığında, konut ve rezidans gibi yaşam alanlarından alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelerek sadece Kartal ve İstanbul’un değil tüm dünyanın dikkatini üzerine çekecek modern bir mimari simge olacak.
 
Mimari Yaklaşım Deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 18 katlı dairesel bir kuleden oluşan METSAN NEXUS birinci etabında; stüdyo tipi dairelerden, 4+1 dairelere kadar çeşitli daire seçenekleri sunmaktadır. Metsan Nexus, 15. katta açık havada squash keyfinden, 18. katta Harmoni Teras keyfine, 36.katta adalar manzaralı Rooftop Teras’tan, size özel cep sinemasına lüksü standarta dönüştürecek ayrıcalıkları ile sizi kendisine hayran bırakacak… Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalardan oluşan çarşısı ve hareketli meydanı ile, Metsan Nexus İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası olacak…
 
Üstelik, metro istasyonunun çıkışında yer alacak olan eviniz, size hiç trafik stresi yaşatmayacak. Metsan Nexus; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika mesafede, E-5’in üstünde, E-6’ya ve sahil yoluna 5 dakika mesafede… 
 
52 Yıllık Tecrübe İnşaat sektöründe yarım asrı aşkın süredir deneyimli, dinamik ve yenilikçi anlayışı ile hizmet veren Metsan, bugüne kadar 500 bin metrekarenin üzerinde yapı inşaatı gerçekleştirmiştir. 1961 yılında Mehmet Satoğlu tarafından kurulan inşaat şirketi zaman içinde taahhüt ve kat karşılığı şeklinde; hastaneden konuta, otelden öğrenci yurduna, askeri yapılardan dini yapılara, huzurevine kadar birçok yapının inşaatını tamamlamıştır. 
 
Metsan İnşaat 1970’lerde Ankara Üniversitesi Morfoloji binası, Türk Standartları Enstitüsü, Göztepe SSK Hastanesi gibi pek çok önemli kamu projeleri yanında, 1978 yılında da Sincan’da tek seferde gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk 1500 konutluk toplu konut projesini başarıyla gerçekleştirmiş, alanındaki iddiasını ortaya koymuştur. Projelerine yenilikçi anlayış ile yaklaşan Metsan, deprem riskini dikkate alarak 1980 yılında Türkiye’nin ilk radye temelli brüt beton konut binasını inşa etmiştir. 
52 yıllık bir geçmişe sahip Metsan İnşaat; dünden bugüne sahip olduğu deneyimi, sektöre kazandırdığı profesyonelliği, geleceğe yön veren inovatif düşünce yaklaşımıyla konut sektörünün dün, bugün ve yarınına yön vermeye devam ediyor.
 
AYRICALIKLAR
 
METSAN NEXUS sakinleri, sosyal alanlara ek olarak, ayrıcalıkları standarda dönüştüren konfor öğelerine de sahipler…
 
Basketbol sahası
Yürüyüş alanı
Fitness merkezi
Açık çocuk parkı
Kapalı çocuk parkı
Büyükler için sosyal oyun odası
36. katta Rooftop Teras
19. katta Harmoni Teras
17. katta Sky Lounge Kış Bahçesi
Yüksek tavanlı geniş davet odası
15. katta açık alanda iki Squash kortu
Kütüphane ve dinlenme alanı
Cep sineması
Golf simülasyonu
Çamaşırhane
 
 
LOKASYON
 
Metsan Nexus, bulunduğu lokasyon açısından da bir kesişme noktası
 
METRO
Metro istasyonunun hemen yanı başında yer alacak olan eviniz, size hiç trafik stresi yaşatmayacak... Metsan Nexus, Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda, metro çıkışı ile direk bağlantılı.
 
KARAYOLU
Metsan Nexus E-5’in kenarında, TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafede. Kartal’ın önemli bağlantı noktalarından Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitiminde.
 
YURT İÇİ & YURT DIŞI ULAŞIM
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İdo Pendik-Yalova İskelesi’ne 5 dakika uzaklıkta 
 
SAHİL YOLU & DENİZ
Adnan Kahveci üst geçidi sayesinde, Metsan Nexus’tan Caddebostan-Pendik sahil yoluna gidiş 5 dakikan kısa sürüyor Metsan Nexus’tan, City Port Pendik Marina & Kartal Marina ve Maltepe Sahil Parkı gibi şehrin önemli sosyal etkinlik alanlarına ulaşım çok kolay

Dış Resimler

İç Resimler

METSAN NEXUS İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yakacikyeni-konut-projelerimetsan-metsan-nexus): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451