SAYFİYE

Projeyi Takip Et
BALCIDERE SOKAK NO:2 YAKACIK Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 276
Konut Seçenekleri : 1+1,1.5+,2+1,2.5+1,3+1
Metrekare Aralığı : 68
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 292000
RÖNESANS KONUTRÖNESANS KONUT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Sayfiye, sakinlerine “sayfiye tadında bir hayat” sunuyor. Burada yaşamanın keyfi, huzuru ve doğal konumundan gelen özellikleri yaşayanlara “rahat bir hayat” vadediyor. İstanbul’un balkonu olarak da bilinen bölgede yer alan Sayfiye, Aydos Ormanı’na yürüme mesafesinde yükseliyor.
 
Sayfiye’nin tüm dairelerinde isteyenlere orman, isteyenlere deniz manzarası sunuyoruz. Manzara keyfini pencerelere bağımlı olmaktan çıkararak geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri ile açık alana taşıyoruz.  Zemin kattan itibaren sizi karşılayan deniz manzarası, ormanın içinde yürüyüş ayrıcalığı Sayfiye hayatında sunulan standartlardan sadece birkaçı...
Projenin bulunduğu lokasyon itibariyle de avantajlı bir konuma sahip olduğunu belirten Dinçer, “TEM-E5 bağlantı yolu üzerinden Projemize direkt erişilebilme kolaylığı ile ile rahat bir ulaşım imkanı sunulmakta. Bununla birlikte Sayfiye bulunduğu konum itibariyle, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta. Özel araçla ulaşımın yanısıra toplu taşıma ile de ulaşım rahatlığına sahip” dedi.
 
Sayfiye’de sayfiye tadında yaşam
Sayfiye hayatında olduğu gibi geniş balkonların, terasların, kat bahçelerinin yer aldığı Projede, farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuluyor. Bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks, teraslı 2+1, teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin bulunduğu Sayfiye’de, 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.
 
Hem Adalar hem de orman manzarasının keyfini doyasıya sunmak üzere, Sayfiye’de bazı dairelerde 10 m2 büyüklüğe varan geniş balkonlar bulunuyor. Teraslar ise 20 m2’den başlayıp 70 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor.
 
Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Sayfiye’nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, bin 500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin toplam inşaat alanı ise yaklaşık 50 bin metrekare.
 
Yazın açılabilir kapalı havuzun bulunduğu sosyal tesiste, sauna, fitness, yoga, pilates odaları; basketbol, voleybol ve tenis oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanlar, Sayfiye’yi bölgedeki diğer projelerden ayıran özellikler olarak öne çıkıyor.
 
Çok seçenekli daire büyüklükleri ile bazı daire tiplerinde mutfaklarda yer alan kiler alanları, çamaşır odaları, kullanıcılara özel tahsisli depo alanları ise daire sahiplerine sunulan önemli avantajlar olarak yer alıyor.
 
Herkesin aradığı manzara burada huzurlarınızda...Sayfiye’de Büyükada, Kınalı, Sedef Adası, Burgaz ve Heybeliada perdelerinizi araladığınız anda karşınızda. Özel mimarisi sayesinde ister ilk katta, ister son katta oturun Sayfiye’de Adalar manzarası standart.
 
Proje teslim süresi ile de farklılık yaratarak, 18 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek. Sayfiye’de daire sahipleri Aralık 2015 itibariyle dairelerini teslim alabilecekler.”
 
Hayatınızın iklimini değiştirin
Güneye yerleşme hayalleriniz Sayfiye ile gerçeğe dönüşüyor. İstanbul’un güneyinde, Yakacık’ta yükselen Sayfiye’nin hemen yanı Aydos Ormanı. Yani Anadolu yakasının en büyük yeşil alanlarından biri adeta sizin arka bahçeniz. Yemyeşil ağaçlar, tertemiz bir hava, bol bol oksijen ve kuş cıvıltıları 
Sayfiye’de sizin olacak.
 
Okuldan havuza
“Sayfiye tadında bir yaşam” için Sayfiye’de tam 8 bin metrekareye yayılan açık alanlar var. Yaz aylarında açık da kullanılabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, gönlünüzce gezebileceğiniz bahçeler, manzaranın tadını çıkarabileceğiniz teraslar var.
Kısacası hayatı yaşanır kılacak ne varsa, Sayfiye’de var.
 
Gün sizin gününüz
Sayfiye’de dolu dolu bir gün geçirmek için bir dolu seçeneğiniz var. Mis gibi orman havasında yürüyüş yapın ya da çocuklarınızla doyasıya basketbol oynayın. Tenis de oynanabilir çok amaçlı sahada ter attıktan sonra saunada rahatlayın.
Sayfiye’ye gelin, gününüzü gün edin!
 
Tam formunda sayfiye keyfi
Sayfiye’nin size sunacağı hayatta çok rahat forma girebilir ve formunuzu koruyabilirsiniz. İster ormanda sıkı bir koşuya çıkın, ister fitness salonunda çalışın. Yoga, pilates, aerobik odalarında hem fiziksel hem de ruhsal zindeliği yaşayın. Ya da sadece yürüyüş yapın, sonrasında dinlenme alanlarındaki çardaklarda nefes alın. Seçim sizin... Akşam eve dönerken Kafe / Vitamin Bar’da kaybettiğiniz mineralleri geri kazanmayı unutmayın.
 
Tarif
D100 (E5) Karayolu’nu kullanan misafirler için;
Kartal köprülü kavşağından Yakacık tabelasını takip ederek girin, yol boyunca 2 km devam edin. Göreceğiniz ikinci Yakacık tabelasından sağa, Şehit Aydın Çelik Caddesi’ne sapın. Cadde üzerinde 1 km daha ilerleyin. Sağda konumlanan ‘Sayfiye’ satış ofisine ulaştınız.
E80 (TEM) Karayolu’nu kullanan misafirler için;
Samandıra/Sancaktepe/Kartal kavşağından girin ve Samandıra Kartal bağlantı yolunda 4.5 km ilerleyin. Yakacık sapağından girerek Yakacık Samandıra yolu üzerinde 2 km daha ilerledikten sonra sağda Şehit Aydın Çelik Caddesi üzerinde konumlanan ‘Sayfiye’ satış ofisine ulaştınız.

Dış Resimler

Vaziyet Planı

İç Resimler

Kat Planları

SAYFİYE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yakacikyeni-konut-projelerironesans-konut-sayfiye): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451