ELİT PERLA PALAS

Projeyi Takip Et
Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 208
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,3+1
Metrekare Aralığı : 50.00-140.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 190000TL-576800
DELMAR YAPIDELMAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Otel Konforu, Ev Sıcaklığı ve Ofis Standardı Elit Perla Palas'ta Buluşuyor...

Konforun ve lüksün her çeşidini bir araya getiren size özel bir dünyada, tüm imkânların elinizin altında olduğu, çevrenizdeki onlarca görevlinin mutluluğunuz için birbiriyle yarıştığı bir düş gördünüz mü hiç? Düşünüz Delmar Yapı İnşaat ve JBS Development, LLC USA 'nın ortak girişimiyle İstanbul Kurtköy'de Elit Perla Palas'ta ekolojik enerji ve çevre dostu özelliklerine sahip olarak inşa ediliyor. Elit Perla Palas'ta dairenizi, dilerseniz ofis ya da süit olarak kullanabilir, dilerseniz kiracı bulmakta ve kira toplamakla uğraşmadan çok kazançlı bir yatırım olarak da değerlendirebilirsiniz. Elit Perla Palas'ta her biri kral dairesi konforunda hazırlanan 3 farklı tipte, toplam 208 adet süit ve farklı ofis ünitesi seçenekleri bulunuyor

Sağlıklı Bir Gelecek için LEED Sertifikalı, Üstün Tasarım.

Beş yıldızlı otel konforunda ve hizmet standartlarında projelendirilen Elit Perla Palas sürdürülebilir çevre stratejilerini kullanarak su tasarrufunu sağlayan, enerji verimliliğini arttıran malzeme seçimlerinde, yapı teknolojileri uygulamalarında ve mimari tasarımında Amerikan Ekolojik Yapılar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED (The Leadership in Energy and Enviromental Design-Enerji ve Çevre dostu tasarımda liderlik) sertifikası kriterlerini esas almıştır.
Elit Perla Palas , daha önce duyduğunuz ya da gördüğünüz hiçbir yaşam alanı projesine benzemiyor. Onu diğerlerinden ayrıcalıklı kılan ise otel konseptiyle hazırlanmış bir proje olması. Kral dairesi şeklinde tasarlanmış, ofis olarak da kullanılabilen suitleri, 24 saat oda servisinden, resepsiyon, limuzin kiralama ve vale hizmetine kadar 5 yıldızlı bir otelden beklediğiniz her şey bu projede... İstanbul Kurtköy'de temelleri atılan Elit Perla Palas , sizlere arzuladığınız tüm konforu ve bir yuvanın içinizi ısıtan sıcaklığını birleştiren yepyeni bir yaşam konsepti sunuyor. Yani size ait bir otelde, kendi ofisiniz ve daireniz oluyor.
Elit Perla Palas'ta tüm kapılar ayrıcalıklı bir dünyaya açılıyor...

Elit Perla Palas , 24.000 m² alan içinde sizlere hiç olmadığı kadar keyifli ve konforlu bir yaşam sunmak üzere, bilinen mimari yaklaşımları yeniden yorumlayarak hayat tarzına yüksek standartlarda yeni bir yorum getiriyor. 5 yıldızlı bir otelde sunulan hizmetlerden çok daha fazlasını gündelik, ev hayatınıza getirerek bilinen rezidans konseptlerinin dışına çıkıyor, farklı bir hayat için fark yaratıyor. Elit Perla Palas 'ta düşlerinizin büyüklüğüne göre 40 m² , 50 m² , 54 m² , 64 m² , 66 m² , 72 m² ve 140 m² alana sahip her biri kral dairesi konforunda hazırlanan 7 farklı tipte, toplam 208 adet rezidans ve farklı ofis üniteleri seçeneği bulunuyor.
Neufert'in 5 yıldızlı otel standartlarına göre tasarlanan Elit Perla Palas 'ın teknik ve mekanik alt yapısı ise Turizm Bakanlığı'nın 5 yıldızlı otel yönetmeliği doğrultusunda hazırlanıyor.

Doğayı ve yeşili koruyan, ekolojik proje...

Amerikan Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından verilen LEED programı doğrultusunda projelendirilen Elit Perla Palas , yalnızca doğayı yaşam alanına davet etmekle kalmıyor, onun tüm güzelliklerinin sonsuza dek yaşamasına da ekolojik projesi ile katkı sağlıyor. Su, elektrik ve enerji harcamalarını yarı yarıya düşüren uygulamalar, doğal ışık kullanımı ve doğal havalandırmayı artıran özel bina tasarımı, çevreci malzemeler ve bina içi atık su arıtma tesisi gibi proje özellikleri ile hem hayat konforunuzu hem doğayı düşünüyor.

Elit Perla Palas'ta başarı ile randevunuz var...

Elit Perla Palas'ta hayat konforunuz kadar iş dünyasındaki hedefleriniz ve rahatlığınız düşünülüyor. Bu yüzden tüm daireler home office olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanırken, iş ortaklarınızla, müşterilerinizle ya da davetlilerinizle bir araya gelebileceğiniz tam donanımlı toplantı salonları ile önemli konuklarınız için seminer salonları da daima kullanımınıza hazır olacak.

148.000 TL'den başlayan fiyatlarla lüks bir hayata sahip olabilirsiniz...

Otel konforunda, ofis standardında ve ev sıcaklığında bir hayat vadeden Elit Perla Palas , 40 m² stüdyo dairelerden 140 m² 3+1 dairelere kadar çok sayıda konut seçeneği sunulan projede fiyatlar 148.000 TL'den başlıyor.

Beş yıldızlı düşler ülkesine hoşgeldiniz...

Elit Perla Palas projesi, yalnızca 5 yıldızlı otellerde görmeye alışık olduğunuz hizmet kalitesini çok daha fazlasıyla yaşam alanınıza taşıyor. Proje, resepsiyondan oda servisine, temizlik hizmetlerinden misafir karşılamaya, vale servisinden kişisel güvenliğe kadar hayal edebileceğiniz her hizmet ve dünyanın önde gelen restoran, kafe, spa ve fitness merkezleri ile sizi kendi evinizde ağırlamayı planlıyor. Dış cephesi Neo-Klasik tarzda planlanan Elit Perla Palas projesinde, odanızı ise dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yapı sanatçılarından biri olan Mimar Sinan'a ait zarif motifler süsleyecek.

Mimari Tasarım

Yapının kütlesel formu binanın içinde hissedilen güneş ışığına kucak açan yemyeşil peyzajlı bir iç bahçe avlusu etrafında çevrelenmiştir. Avluya bakan iç hollerde kat bahçeleri yer almaktadır.
Öncelikle doğal ışıkla çevrelenmiş bir bina. Ekolojik planlama ilkeleri doğrultusunda güneşten en fazla şekilde yararlanmak amacıyla; örneğin ışık hemen binanın giriş katında yer alan lobbi mekânı üstündeki geniş kubbeden iç galerilere doğru süzülerek binanın çekirdeğine nüfuz etmekte. Bunu sağlamak için lobinin çatısında geniş yeşil teras bahçe içinde yer alan skylight-kubbe üzerinde özel camlar kullanıldı. Lobby'nin zemininde de diğer katlarla hem görsel hem de doğal ışık bağını koparmamak için geniş galeri açıklıkları bırakıldı. Yapının toplanma merkezini oluşturan bir rekreasyon alanı olan iç avlu etrafına yemyeşil peyzajlı teras bahçeyle iç koridorların şeffaf birlikteliği sağlayabilmek için cam cephe giydirildi. Projedeki temel amaç peyzaj katmanın sürdürebilirliğini ekolojik teknolojilerle en yüksek düzeyde sağlamaktır. Bu düzeydeki bir ekolojik sürdürülebilirliği ve enerji verimliliğini sağlayacak teknolojilerin kullanımı, tasarım ekibinin gerek tasarım gerekse uygulama sürecinde yoğun işbirliğini gerektirmektedir. Ekolojik sorumluluk ve akılcı kent yaşamı odaklı mekân oluşturma ilkeleri uygulandı. Garaj katından asansörlere geçişlerinde dahi, doğal güneş ışığı alan atriumlu bir bahçenin önünden geçerek yaşam katlarına ulaşabilirsiniz.

Elit Perla Palas'ta her şey rahatınıza hizmet ediyor...

Elit Perla Palas projesinde sizleri, mutluluğunuza ve rahatınıza hizmet eden tüm detaylarla saraylara layık bir hayat bekliyor. İşte Elit Perla Palas 'ın sunacağı ayrıcalıklardan bazıları:

    Resepsiyon hizmeti
    Kiralama ve satış hizmeti
    Concierge hizmetleri
    Misafir karşılama
    Vale servisi (Valet Parking)
    24 saat hizmetinizde olan oda servisi
    Çocuk bakım odası
    Toplantı odaları
    Teknik servis
    Acil sağlık hizmetleri
    Güvenlik hizmetleri
    Kat temizliği, kuru temizleme ve ev temizleme hizmetleri
    Kapalı otopark
    Kontörlü sayaç sistemi ile fatura derdi olmadan, satın aldığınız kadar su ve elektrik kullanımı
    VIP limuzin transfer servisi/araç kiralama /havaalanı transferi
    Mesaj servisi
    Her türlü rezervasyon
    Özel ekmek servisi
    Bebek bakımı bebek sandalyesi ve bebek yatağı
    Alışveriş yardımcısı
    Gazete servisi
    Kargo ve kurye servisi
    Oda servisi
    Garson/aşçı kiralama
    Kişisel güvenlik ve koruma hizmeti
    Uyandırma servisi
    Döviz bozdurma
    Bavul ve depo servisi
    Kasa
    Posta hizmeti
    Kişisel güvenlik koruma

Tatile çıkmak için, kapıdan çıkmanız yeterli...

Yüksek hizmet kalitesi ve süit konseptinde konforlu daireleri ile sıra dışı bir yaşam alanı olarak hazırlanan Elit Perla Palas projesi, farklı aktiviteleri bir arada bulabileceğiniz geniş olanakları ile de gözde tatil merkezlerini aratmayacak. Proje;

    Yüzme havuzu & Spor merkezi
    SPA (Masaj odaları, buhar odası, Jakuzi, hamam, şok havuzu)
    Fitness & Cardio
    Pilates ve yoga stüdyoları
    Vitamin bar
    Türk Hamamı
    Duşlar ve soyunma odaları
    DVD odası

gibi tesislerle tatili kapınıza taşıyacak. Ayrıca dünya mutfağından seçkin restoran, pastane ve kafelere, sanatseverlerle buluşabileceğiniz sanat galerisinden, kitap ve film koleksiyonunuzu zenginleştirebileceğiniz Drug Store/Book Store'a kadar daha birçok olanak da projeye dâhil.

En son teknoloji ile mutluluğunuz güvende...

Elit Perla Palas 'ta kendinizi özel olduğu kadar güvende de hissetmeniz için tüm tedbirler alınıyor. Yüksek deprem teknolojisi; dairelerin güvenliği için otomasyon merkezine bağlı olarak çalışan yangın algılama, gaz detektörü, daire hırsız alarmı, otopark girişinde otomatik giriş kontrol sistemi ve 24 saat izlenen güvenlik kameralarının yanı sıra;

    Kartlı tanıma,
    Bina ve otopark genelinde 24 saat kapalı devre kamera izleme sistemi,
    Merkezi güvenlik sistemi,
    Eğitimli güvenlik görevlileri,
    CCTV kamera sistemi,
    Yangın ve gaz güvenliğine karşı merkezi akıllı bina sistemi,
    Daire içi yangın, gaz ve güvenlik otomasyonu,
    Kapı emniyet gözü,
    Kartlı sistem oda kilidi,
    Sprinkler yangın söndürme sistemi,
    Daire içinde adresli detektör sistemi

ile içiniz daima rahat olacak.

İstanbul'un yeni merkezi Kurtköy'de hayata yeni bir pencere...

Elit Perla Palas , İstanbul'un doğaya ve modern hayata eşit uzaklıkta olan yeni cazibe merkezi Kurtköy'de hayata geçiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1 km mesafede, Viaport ve İstanbul Park - Formula 1 Yarış Pisti'ne 4 km , Sabancı ve Okan Üniversitelerine 6 km uzaklıkta olan Elit Perla Palas, alışveriş, fuar, ticaret ve turizm merkezleri ile şehrin en planlı gelişen bölgesinde bulunuyor. Proje, tüm özellikleri ile İstanbul'a geldiğinde kendi süitinde konaklamak isteyen iş adamlarının ve konumu nedeniyle de yatırımcıların yoğun ilgisini çekiyor.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-yeni-konut-projeleridelmar-yapi-elit-perla-palas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451