DORUK PARK PENDİK

Projeyi Takip Et
Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 42
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 105-160
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 299000-495000
EVRA GROUPEVRA GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
KARYAPI İNŞAATKARYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Projede daire teslimleri Aralık 2013'de gerçekleşecek.

Doruk Park ' da "Huzurlu" yaşamın tadını bilenlere Sıcak ve huzurlu bir yuva için DORUK PARK Sosyal imkanları olan yeni dostluklar kurabileceğiniz ve kaliteli yüksek bir yaşam sunuyoruz.

Doruk Parkta Kalite Yaşamın Her Anında...
Doruk Parkta dairelerin iç mekanlarının her m2 sinin kullanım kolaylığı düşünülecek; birinci sınıf malzemelerle tasarlandı, özlediğiniz rahatlığı, konforu, sıcaklığı ve kaliteyi burada bulacaksınız.

Doruk Parkta güven kelimenin tam anlamıyla burada. Evra & karyapı inşaat tecrübesiyle sektörde önemli projelere imza atmış olup; huzur ve güvenin içinde olduğu, yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedefleyen Doruk Park pendik projesiyle sizleri düşlediğiniz gibi yaşamaya davet ediyor.

Proje 2 bin 259 metrekare arsa alanına sahip. 2 blok olarak yükseliyor ve toplam 42 konuttan oluşuyor. Projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. 2+1 daireler 105 metrekare ile 110 metrekare, 3+1 daireler ise 145 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor.

Projenin sosyal alanları arasında; 24 saat güvenlik, kapalı otopark, çocuk parkı, süs havuzu, kamelya ve dinlenme alanları, yürüyüş parkuru bulunuyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-yeni-konut-projelerievra-group-karyapi-insaat-doruk-park-pendik): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451