PRESTİJ PARK

Projeyi Takip Et
Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 97
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 79
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 247000
ÖZDEMİR İNŞAATÖZDEMİR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Proje Teslim Tarihi : Projenin 2014 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Huzurlu ve mutlu bir yaşam 
STRESTEN UZAK 
Prestij Park; şehir merkezinde, stresten ve trafik yoğunluğundan uzak bir yaşama merhaba diyebileceğiniz, sizin ve ailenizin mutlu, güvenli bir hayata adım atacağınız yer olacak.
 
Konforlu bir yaşam
Pendik'e kazandırdığımız bu projeyle sizler için konforlu, güvenli, yeşille çevrelenmiş, ulaşım rahatlığı ve sosyal imkânları standartların üzerinde olan bir yaşam alanı oluşturduk.
 
KONUTTA SANAT 
Mimari yapısı, sıcak görünümü, teknolojisi ve sağladığı sosyal imkânlar ile yaşam merkezinin ötesinde, beklentilere fazlasıyla cevap verebilen sanat çizgisinde bir yapı.
 
PRESTİJ 
Prestij Park Sitesi'ni hayatın renklerinden ilham alarak inşa ediyoruz. İşte aradığım ev burası diyebileceğiniz prestijli bir yaşam imkanını size sunuyoruz.
 
Hayatın tam ortasında yaşayacağınız sosyal alanlar... 
 
HAVUZ CAFE 
Prestij Park Sitesi; içinden hayal ettiğiniz her şeyin geçtiği yepyeni bir hayatı size sunuyor. Tam ortasında hayatın aktığı geniş ve keyifli mekanlar.
 
Açık Yüzme havuzuyla eğlenceli bir dünya 
GÜVENLİK 
Havuz çocuklar ve büyükler için ayrı ayrı dizayn edilmiş ve havuzu kullanacak olan çocukların güvenliği için tüm şartlar oluşturulmuştur.
 
Keyifli alışveriş mekanları 
KOLAY VE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ 
 
Alışveriş yapmak güzeldir. Şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmeden, zamanınızı boşa harcamadan yapılacak bir alışveriş, daha da güzel. Prestij Park Sitesi alışveriş mekanlarında sizi bekleyen alışveriş keyfi de böyle olacak.
 
Hamam sefasını sevenler için TÜRK HAMAMI 
Geleneksel hamam sefasını özleyenler için klasik Türk Hamamını projemize dahil ettik. Her türlü konforu bulabileceğiniz bir hamam sefası sürmeye ne dersiniz?
 
KAFETERYA 
Dışarıda sohbet etmek, çay kahve içmek ve dinlenmek isteyenler için, sürekli açık bir kaferya hizmetinizde olacak.
 
OTURMA GURUPLARI 
Gezip dolaşmak, yürüyüş yapmak, koşmak ve dinlenmek isterseniz site içerisinde yürüyüş yolları ve dinlenme grupları size yardımcı olacak.
 
DOĞADA BÜYÜMEK 
Çocuklarımızın daha doğal, daha güvenli ve daha eğlenceli bir ortamda büyümesini istemez misiniz? İşte size bu imkana kavuşmanız için ideal bir seçenek. Prestij Park Sitesi
 
GERÇEK EĞLENCE 
Pendik merkezdeki bu proje, evinizden çıktığınız anda, zaman kaybetmeden kendinizi gerçek bir havuz eğlencesi içinde bulacaksınız.
 
SİZE ÖZEL SAUNA 
Sauna sadece site sakinlerinin kullanımına açık olacak, istediğiniz zaman ve saatte istediğniz kadar dinlenme imkanına kavuşacaksınız.
 
ÇOCUK OYUN PARKI 
Çocuklarınızın rahatlıkla oynayabilecekleri, koşup zıplayabilecekleri, sallanabilecekleri, kayabilecekleri ve farklı oyun gruplarının tadını çıkarabilecekleri bir oyun ve eğlence alanı.
 
FITNESS CENTER... 
Zinde kalabilmek ve formunuzu koruyabilmek için, tüm fitness aletlerinin olduğu bir salon sizlerin hizmetinde olacak.
 
KOLAY VE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ 
Alışveriş yapmak güzeldir. Şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmeden, zamanınızı boşa harcamadan yapılacak bir alışveriş, daha da güzel. Prestij Park Sitesi alışveriş mekanlarında sizi bekleyen alışveriş keyfi de böyle olacak.
 
SİTE KARTIYLA GİRİŞ
Her daire sakinine verilecek olan site giriş kartı ile, hem otoparkı kullanılabilecek hem de bina girişlerinden geçişleri sağlayabileceksiniz.
 
SİTE GÜVENLİĞİ 
Güven ve kaliteyi kendisine rehber edinen Özdemir İnşaat sayesinde, modern mekanlarda seçkin komşularla beraber Prestij Park'ta yaşamak sizin için bir ayrıcalık olacak. 
 
Prestij Park Sitesi özel güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi ile donatılacak. Yüksek kalitede keyifli ve konforlu bir yaşama merhaba diyeceksiniz.
 
HERKESE BİR OTOPARK 
Her dairenin 1 adet araç park edebileceği, güvenli ve girişini kendinizin kumanda edebileceğiniz bir kapalı otoparkınız olacak. 
 
ARAÇLARINIZ GÜVENDE 
Site güvenliğini sağlayacak olan güvenlik görevlileri yanısıra otoparkın kapalı olması araçlarınızında hırsızlıklara karşı güvende olması sağlayacak.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

PRESTİJ PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-yeni-konut-projeleriozdemir-insaat-prestij-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451