MARMARA ROYAL RESİDENCE

İSTANBUL KANATLARININ ALTINDA

Projeyi Takip Et
GÖZDAĞI MEVKİİ Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 220
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 55.00-125.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 139000TL-450000
ÖZKA ORTAKLAR İNŞAATÖZKA ORTAKLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje yoldan yüksek konumu sayesinde Marmara Denizi ve Adalar manzarasına tamamıyla hakim. Denize kuş uçuşu 2 bin metre mesafede bulunan Marmara Royal Residence, 3. kattan itibaren tüm dairelerde panoramik deniz ve adalar manzarası sunuyor.

220 konuttan oluşan Marmara Royal Residence projesi 7.500 m2 alan üzerine kuruluyor ve toplam 28.000 m2 inşaat alanına sahip. Projede 50 m2'lik 1+1'ler , 90 m2'lik 2+1'ler ve 115 m2'lik 3+1'ler bulunuyor.

Hemen yanında inşası tamamlanan Marmara Üniversitesi Hastanesi bulunan projenın yakın bölgesinde Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Park Pisti (Formula) ,Neomarin,Pendorya, Viaport, Atlantis AVM, Viaport Otel ve inşası tamamlanmak üzere olan Uluslararası Fuar - Kongre Merkezi bulunuyor. Bunların dışında Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi gibi seçkin eğitim kurumları, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tuzla Tersanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Tübitak ve Marin Türk (Pendik Marina) bölgeye yakın konumlarda yer alıyor.

Karayolu ile E- 5 karayoluna 500 metre, E5 Tersane Kavşağına 1 kilometre mesafede bulunan proje TEM Kurtköy Gişelerine 3 kilometre, sahil yoluna 1 kilometre, denizyolu ile Pendik deniz otobüsü ve Pendik-Yalova Feribot İskelesine 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 3 kilometre mesafede.

SOSYAL YAŞAM :
      
Marmara denizi ve adalar manzarasına hakim olan Marmara Royal Residence'da, kendi kendine yeten bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Dışarıya çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılayan zengin sosyal donatı alanları ve home office'lerinde bulunması projede farkındalık yaratıyor.

Marmara Royal Residence'dan eşsiz bir yaşam konsepti

Marmara Royal' de merkezi ısıtma sistemine (pay ölçerli sistem) sahip dairelerde; klima alt yapısı ve mutfaklarda ankastre ürünler (davlumbaz, ocak, fırın) bulunmakta.

Açık havuz,restaurant ve kafeterya, fitness center, sauna,çocuk oyun alanları,her daireye kapalı otopark alanı, gibi sosyal alanlarıyla, resepsion, vale, kuru temizleme, temizlik hizmetleri, health care, 24 saat güvenlik ve diğer residence hizmetleriyle eksiksiz bir yaşam konsepti sunuyor.

Ayrıca sunmuş olduğu alt yapı olanaklarıyla home office yaşam tarzına da son derece uygun bir projedir. Huzurlu ve güvenli bir yaşam için sizleri de bekliyoruz…

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-gozdagi-mevkiiyeni-konut-projeleriozka-ortaklar-insaat-marmara-royal-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451