HELENİUM GARDEN

Projeyi Takip Et
KURTKÖY Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 312
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 40
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 110000
BAŞARIR İNŞAATBAŞARIR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yeşile yakışan evler, size yakışan bir hayat, Helenium Garden'da sizi bekliyor...

Çepeçevre Eviniz

Bu sizin hayatınız, burası sizin eviniz. Sınırlı yaşam alanlarından sınırsız haz almanız için her detayı özenle tasarlanan, kapısından adımınızı attığınızda içinizi ısıtan yuvanız. Burası yeni ve mutlu anılarınızın tam kalbi. Burası Helenium Garden...

Çepeçevre Ferahlık

Her gün daha iyi yaşamak için durup dinlenmeden çalışıyorsanız, bir yaşam alanından daha fazlasını beklemek en doğal hakkınız. İşte bu yüzden şehir yaşamında görmezden gelinen yeşille güneşin kucaklaşması, Helenium Garden'da muhteşem bir uyuma dönüştü.

Çepeçevre Keyif

Şimdi, hayattan daha'sını istemenin zamanı. Helenium Garden'ın geniş sosyal alanlarında ister hareketli bir günü yeşillikler içinde yürüyerek noktalayın, ister havuzda ya da saunada rahatlayın. Burada daha iyi ve daha keyifli yaşamanız için her şey düşünüldü.

Çepeçevre Ayrıcalık

Yaşam tüm hızıyla sürerken, eviniz stresten ve yorgunluktan uzaklaşacağınız bir liman olmalı. Kapıdan girip derin bir nefes almak bile içinizi ısıtmalı. İşte burası, yeşile yakışan evleriyle size yakışan bir hayat sunan Helenium Garden.

Çepeçevre Rahatlık

Siz de sürekli bir yerlere gecikmekten veya ucu ucuna yetişmekten bıktıysanız, şimdi doğru yerdesiniz. Helenium Garden'ın eşsiz konumu, TEM, E-5 ve sahil yoluna ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken Kurtköy, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine 20. Sabiha Gökçen Havaalanı'na sadece 5 dakika uzaklıkta.

Çepeçevre Kazanç

Hedefiniz ister kazancı yüksek bir yatırım, ister aileniz için sıcak bir yuva olsun, kalbinizin ve mantığınızın ortak kararı Helenium Garden olacak. Her geçen gün daha da değerlenen Kurtköy'e yatırımınızı bugün yapın, bir ömür boyu kazanın.

Çepeçevre Kolaylık

Gecikme telaşı yaşamadan en son ne zaman valizinizi topladınız? Felç olmuş trafiği düşünmeden en son ne zaman yola çıktınız? Hatırlamak zorsa, şimdi bunları düşünmeden yaşamanın kolayı var. Helenium Garden'daki evinizden yola çıkın, sadece birkaç dakika içinde Sabiha Gökçen Havaalanı'na ulaşın.

Proje : Konut
Statü : Satılık
Arazi Alanı : 11.000 m²
İnşaat Alanı : 38.000 m²
Mevki : Kurtköy, Pendik / İstanbul
Plan : 4 blok, 250 daire, 1.500 m² alışveriş merkezi
Bitiş Tarihi : Aralık 2014
Kentin hızlı ve planlı gelişen bölgelerinden Kurtköy’de yer alacak olan Helenium Garden, ismini aldığı bahçe ve botanik kültürün hakkını geniş yeşil alanlarıyla vermiştir. Kentin imkânlarını içindeki çarşı ile evinize kadar getiren Helenium Garden, şehrin kalabalığından, doğanın sıcaklığına ulaşmak isteyenler için inşa edilecektir.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projeleribasarir-insaat-helenium-garden): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451