HOBİ LIFE

YENİ BİR HAYAT BAŞLIYOR...

Projeyi Takip Et
KURTKÖY Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 80
Konut Seçenekleri : 1+1,3+1
Metrekare Aralığı : 36
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 144000
GRUP ATLANTİSGRUP ATLANTİS PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Yeni bir hayat başlıyor…
 
Yaşam burada, Hobi Life’ta. Grup Atlantis güvencesiyle yepyeni bir yaşam sizi bekliyor. 80 konutluk çok özel bir proje olan Hobi Life; modern mimarisi ve konforlu yaşam alanlarıyla sizin ve ailenizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Hobi Life sizi, hayatın yepyeni renkleriyle tanışmaya davet ediyor.
 
Bakış açınız değişiyor…
 
Hobi Life 5 ayrı bloktan oluşuyor. Kot farkından dolayı birbirinden bağımsız alanlara sahip olan bloklar, farklı yaşam tarzları için farklı daire seçenekleri sunuyor. Sosyal tesisler ve peyzaj alanlarıyla içiçe olan daireler hayata bakış açınızı değiştiriyor.
 
Her hayalin bir karşılığı var.
 
Size, sevdiklerinize ve hayallerinize uygun bir daire arıyorsanız, Hobi Life birbirinden farklı seçenekleriyle sizi bekliyor. Toplam 5 bloktan oluşan projede 56 adet 1+1 dairenin yanı sıra 3+1 daireler, dublexler ve triplexler size geniş seçenekler sunuyor.
 
Rengarenk bir hayat…
 
Hobi Life’ın ayrıcalıklı sosyal alanları sizin ve sevdiklerinizin yaşam kalitesini yükseltiyor, hayatınıza renk katıyor. 
• Açık havuz 
• Sosyal tesis 
• Yeşil alanlar 
• Çocuk oyun parkı 
• Çok amaçlı top sahası 
• Açık otopark alanı 
• 24 saat kameralı güvenlik sistemi
 
Yükselen değer: Kurtköy
Hobi Life Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı, Viaport Alışveriş Merkezi, Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi gibi seçkin eğitim kurumları ve İstanbul Park Formula 1 Pisti, Teknopark, HABOM (Havacılık Bakım Onarım Merkezi) gibi dev projelere oldukça yakın mesafede hayata geçiyor. Kendinize özel, mutlu bir yaşam kurabilmeniz için… Doğal yaşamın tüm rengi ve dinginliğiyle karşılanacağınız size özel bu alan, yüksek yaşam standartlarıyla birebir sosyal ilişkilerin gelişeceği sosyal bir ortamı aynı anda sunuyor.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projelerigrup-atlantis-hobi-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451